Pronto Tour Klasik İtalya Otel Kalitesizliği

Banuhan Banuhan02 Temmuz 2019 14:41

Pronto Tour ile ben ve kız kardeşimin ailesi sayısız yurt dışı turuna katıldık. İyi deneyimlerimiz vardı. Ancak 24.06-01.07 temmuz tarihleri arasında katıldığımız turdaki oteller felaketti. Venedik’teki otel sanayi sitesi içinde (İtalyan taksi şoförü şaşkınlıkla burada ne işiniz var diye sorunca öğrendik) ve Venedik’e taksi ile 1 saat uzaklıkta başka bir şehirde idi.

Gidiş dönüş 180 Euro taksi parası ödedik. Montecatini'deki otel çok kötüydü. Kız kardeşimin kliması çalışmadığı için 40 derece sıcakta 13 yaşındaki oğluyla bütün gece uykusuz kaldı. Roma’daki otel banyo tavanından su sızdırıyordu ve banyo ampülü çökerek patladı. Bu gezi boyunca 300 Euro’ya yakın taksi parası ödedik. Bir daha asla Pronto Tour ile seyahat etmeyeceğiz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Pronto Tour Logo Pronto Tour 12 Temmuz 2019 15:57

Banuhan Hanım Merhaba, Dahil olduğunuz programımız merkez oteller olarak satışa sunulmamıştır,Venedik' de Treviso, Floransa'da ise Montecatini bölgesinde konaklama yapılacağı bir örneği sizlerde bulunan tur kayıt formunuzda da belirtilmektedir. Bununla birlikte İtalya programlarımızda merkez ve yarı merkez konumda bir çok farklı alternatiflerimizin de bulunduğunu, farklı program taleplerinizde de siz değerli misafirlerimize bu hususta yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Söz konusu eksikliklerle ilgili olarak ise aileniz ile irtibata geçilerek gerekli iyileştirmelerin yapıldığını bilgilerinize sunarız. Tekrar görüşmek dileği ile, Saygılarımızla Prontotour Misafir İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler