Pronto Tour İtalya Tur İade Geçiştirme Sorunu

Berkan Berkan16 Mart 17:24

11-15 Mart Roma-Floransa-Venedik turu için 2 kişilik seyahat satın almıştık. Korona virüsün İtalya da ilk kez ortaya çıkmaya başladığı sürede tur şirketi bizi aradı ve isterseniz başka bir zamana erteleyelim dedi. (Kesin bir tarihte belirlenmedi) Bende o tarihte zaten gitmek istemeyeceğimi belirttim ve kabul ettim. Eşimle görüşüp başka zaman gidemeyeceğimize karar verdik ve turu tekrar arayıp iptalini istedik. İptal talebinizi iletelim değerlendirsinler diyorlar. 10 gün oldu dönüş yapılmadı. 1 sene içinde istediğiniz ülkeye gidin turla diyorlar ama aradaki farkı da alacaklar tabi ki! Başka zaman gideceğimi bilsem zaten o tarihlerde alırdım. İptal edilen turun parasının iade edilmeme durumunda CİMER ve Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulunacağımı bildiririm.

Cevaplar

Pronto Tour Logo Pronto Tour 21 Nisan 11:03

Değerli Misafirimiz, Sizlere telefonda bildirmiş olduğumuz üzere öteleme kuponunuz sizlere ulaştırılmıştır. Sağlıklı günlerde görüşmek dileği ile, Saygılarımızla Prontotour Misafir İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Berkan 30 Mart 17:26  

  Bugün prontoturu aradığımda ofislerin geçici olarak kapandığı sesli mesajı iletiliyor. Bu numaradan geri aranmak isterseniz tuşa basın diyorlar. Bakalım hayırlısı artık.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon S.volkan 05 Nisan 02:19  

  Ben 3 kere arama notu bıraktım. Arayan soran yok kardeşim.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler