sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Pronto Tour Hizmet Sorunu!

Dilara Dilara02 Haziran 2019 19:30

Pronto Tour'un 25 Mayıs başlangıçlı Roma-Floransa-Venedik turuna katıldım. Baştan sona kadar rezaletlerde dolu bir tatildi. Rehber aşırı ilgisizdi tek derdi ekstra tur yaparak para kazanmaktı. Koskoca Roma'da sadece panoramik tur ve birkaç saat gezi sonrası başka gezilecek bir şey olmadığını ertesi günkü ekstra turla Napoli'ye gitmemizi söyledi ısrarla. Ve bu olay gezdiğimiz tüm şehirlerde tekrarlandı. Çoğu zaman verimli gezebilmek adına bireysel gezdim yani bana hiçbir artısı olmadı turla gitmemin.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Dilara 17 Haziran 2019 15:33

Sorun şu ki dahil dediğiniz şehir turundan da memnun kalmadık zaten kendimiz gezdik ve rehberden hiç faydalanmadık. Turla gitmemizin bize fazla para vermekten başka ne farkı oldu? Bu parayı rehber için veriyoruz takdir edersiniz ki aynı otellerde kalıp aynı uçakla gelip gittiğimde ciddi bir fiyat farkı oluyor bu farkı neden ödedik sizce?

Pronto Tour Logo Pronto Tour 17 Haziran 2019 15:16

Dilara Hanım Merhaba, Programımızda da belirtildiği üzere satın almış olduğunuz programımıza sadece şehir turunuz dahildir,haricinde gerçekleştirilen tüm gezilerimiz ekstradır. Bununla birlikte program, sizlere vaad edildiği şekilde gerçekleştirilmiş, herhangi bir değişiklik söz konusu olmamıştır. Roma 'da panoramik şehir turu haricinde bir gezi organize edilmemiş ancak misafirlerimizin de katılımı ile gerçekleşen ekstra gezilerimizden memnun kalındığı yönünde geri dönüşler alınmıştır. Daha detaylı görüşlerinizi almak üzere sizinle tekrar iletişime geçeceğimizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla Prontotour Misafir İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler