27 Ekim 2015

Pronto Tour Floransa'da Misafirlerinize Uygun Gördüğünüz Otel!

Şu anda büyük İtalya turunda, Floransa'da ayarlamış olduğunuz Nord Otel'e grup olarak giriş yaptık. Ben böyle bir otelde kalmak isteseydim, size para vermek yerine Laleli veya Aksaray'a gidip aynı macerayı (!) yaşayabilirdim.


Ayarladığınız otelin odaları kokuyor, banyo küf içinde, yatakların ne olduğu belli değil. İnsanları toplayıp büyük (!) İtalya turuna getiriyorsunuz, kimi hostel'den daha berbat durumda olan, ne olduğu belirsiz bir yerde kalmaya mecbur ediyorsunuz. Eğer bu şikayete cevap verirseniz, lütfen buranın 4*'li otel olduğundan vs. bahsetmeyin. Ben Torino'da ayarlamış olduğunuz 3*'li otel standardına razıyım. En azından orada hastalık kapma riskimiz yoktu.

Onur 3.900 Okunma

Cevaplar

  • Pronto Tour Temsilcisi24 Kasım 2015

    Değerli Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuzluk nedeni ile Prontotour ailesi olarak özür dileriz. Seyahat sonrası grubumuz ile yapmış olduğumuz görüşmelerde otelin 4 yıldız standartlarında olmadığı ve beklentileri karşılamadığı yönünde geri bildirim alınmıştır.Konuyla ilgili olarak yerel acentamıza gerekli bilgilendirme yapılmış olup , otel ile olan iş birliğimiz sona erdirilmiştir. Siz değerli misafirlerimizin görüş ve önerileri bizler için önceliklidir bu sebeple gereken çalışmalar hassasiyet ile yapılmıştır. Saygılarımızla Prontotour Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön