23 Mart 2013 #1701670

Pronto Tour Evrak İşini Beceremiyor!

21 Mart 2013 çıkışlı Hindistan turunu satın alırken vizemizi de turizm acentesinden alınması yönünde talebimizi bildirdik. Bütün evraklarımızı teslim edip randevumuzu aldık. Randevu günü gittiğimizde ingilizce formun acente tarafından yanlış doldurulduğu için ertesi gün gelmemiz gerektiği söylendi. Ertesi gün bir yanlış daha.


Dolayısıyla bir gün sonraya kaldı işler yine. Sırf İngilizce bir formu doğru düzgün dolduramadıkları için uçuş günü geldiğinde tura katılamayanlar oldu. Ben ve arkadaşım gidebilen şanslılar! arasındaydık. Tur rehberimiz sağolsun iyi ve güler yüzlü bir beyefendi olmasına karşın rehber olarak yeterli olduğunu söyleyemeyeceğim maalesef. Daha önce Pronto böyle değildi.

Hacer 1.252 Okunma

Cevaplar

  • Hacer15 Nisan 2013

    Kanımca şikayet ettiğim departmanı pronto tur tanımıyor.Zira bize ileri sürdükleri bahaneyle aynı cevabı vermiş şirket.Halbuki şikayetimin konusu değişen hindistan vize prosedürü değil,formu defalarca doldurmak zorunda kalan personelin yetersizliği ve bizi uğrattıkları zaman kaybıdır.

  • Pronto Tour Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın BEKTAŞ, Hindistan Konsolosluğunun sisteminde değişiklik yapılmasından dolayı vize başvurunuz tarafımızdaki formlarla yapılmış olup, başvuru sonrası formların değişmesi gerektiği bilgisi konsoslosluk tarafından bizlere iletilmiştir. Dolaysıyla formların tekrar doldurulması gerekmiştir. Bununla birlikte yenilenen formlarla vize basvurunuz yapılmıs olup, vizenizde seyahatinize engel bir aksaklık oluşmamıştır. Rehberiniz hususunda beklentinizi tam anlamıyla karşılayamamış olmamız sebebiyle özür dileriz. Saygılarımızla Prontotour

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön