17 Ekim 2016 #6708640

Pronto Tour Dubai Turunda Kimse Yoktu!

2-6 ekim Dubai turuna 5 kişi katıldık. Rehberin bizi Sharjah havaalanında karşılamasıyla sadece turda bizim olduğumuzu öğrendik. Bizi kahvaltıya götürdü ve daha otelimize yerleşmeden ücret ödemeye başladık. Önceden her şey söylenmeliydi. Otelimizin manzarası temizliği güzeldi, fakat şehir merkezi olmasına rağmen ters bir yerdeydi. Taksi olmadan hiçbir yere gidilemiyordu.


Rehber bizi aldığı gün turda yalnızca bizim olduğumuzu ve 20 kişi olmadığımız için "turları gerçekleştiremeyeceğimizi" söyledi! Bu bizi alakadar eden bir durum mu? O zaman yapmasaydınız turu. O kadar kişi bulup organize etseydiniz. Biz kendi araştırmalarımızla gittik çoğu yere ve rehber bir kere arayıp sormadı. Bizi otele yerleştirdi muhtemelen bir daha görüşmeyeceğiz, çünkü turları yapamayız bu kadar kişiyle dedi ve gitti. Siz tur satmayı biliyorsunuz, gerisiyle ilgilenen yok. Kendimiz gitseydik daha iyiydi!

Gizem 17.648 Okunma

Cevaplar

  • Pronto Tour Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Misafirimiz, Dubai programlarımızda kişi sayısı gözetmeksizin programlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Rezervasyon esnasında program satışa halen açık olduğundan ve netleşmediğinden kişi sayısı paylaşılmamaktadır. Ancak, seyahat öncesi, depar bilgilendirmesi yapılırken Murat Bey ile kişi sayısı paylaşılmıştır. Bölgede, lokal rehberlerimiz sizlere eşlik etmekte olup şehir turu öncesi arzu eden misafirlerimize kahvaltı / yemek molası verilebileceği yönünde bilgi vermektedir. Sabah saatlerinde bölgeye varıldığından gelen her misafirimize şehir turu öncesinde kahvaltı yapmak isteyip istemedikleri sorulmaktadır. Dışarıda yapacağınız harcamalar tur ücretine dahil değildir. Rehberimiz, şehir turu öncesinde ekstra turlardan Safari ve Burj Khalifa turlarına katılabileceğinizi ancak diğer 2 ekstra tur için katılımın yetersiz olduğunu belirtmiştir. Ekstra turların düzenlenmediği zamanlarda rehber ve sizler için serbest zamanlar verilmektedir. Değerli bilgilerinize sunarız Saygılarımızla Prontotour Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön