Pronto Tour Rehberlik Hizmeti Fiyasko!

Volkan A. |

20-27 Eylül 2014 tarihinde büyük İtalya turuna katıldık tam bir hayal kırıklığıydı. Rehberlik hizmetinden yararlanamadık. Rehberimiz S** E** kendini övmekten başka yararlı bilgi veremedi. Otobüsün benzini bitti. 1. 5 saat yolda kaldık ( Rehber önceden benzin göstergesi konusunda uyarıldığı halde! ).

Genel olarak bilgilendirmelerini otobüste yarım saat gibi kısa bir sürede yüzeysel genel bilgilerle yaptı. (kitaplarda bulunabilecek bilgilerdi. ). Yapıların içlerini kendisi gezdirmedi, yemek saatlerini Sieasta'lara denk getirdi. Tur zamanlamasını iyi yapmadı (otellere akşam erken giriş sabah geç çıkış). Oteller temiz değildi. PRONTO TOUR'la olan ilk gezimizdi. Son gezimiz olacak.

Etiketler :

Rehber Bilgi Düzeyi Rehber Personel Davranışı Tur Program Konaklama Yiyecek İçecek Zamanlama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  11:17

  Değerli Misafirimiz,


  Otobüsünüz ile ilgili yaşamış olduğunuz aksaklık nedeni ile Prontotour ailesi olarak özür dileriz. Bu konuda otobüs firmamızın hassasiyet ile ikaz edildiğini belirtmek isteriz.

  Rehberimiz, uzun yıllardır İtalya destinasyonlarında gruplarımıza tur liderliği yapan, bölgeye hakim tecrübeli bir rehberdir. Her programda uygulanan şehir turu ve ekstra tur hizmetleri vaad edildiği şekilde sizlere de verilmiş ve programa uyulmuştur.
  Beklentilerinizi tam anlamı ile karşılayamamış olmaktan ötürü Prontotour ailesi olarak üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.


  Saygılarımızla
  Prontotour -Müşteri İlişkileri

 • Volkan A.
  13 Ekim
  20:44

  pronto ile olan son turumuz...