Pronto Tour Rehberin Tavrı!

Saynur T. |

M** İ***rehberliğindeki 4-11 haziran tarihleri arasında katıldığım Benelüks-Paris seyahatinde daha önceki seyahatlerimde hiç rastlamadığım tavır ve hakaretlerle karşılaşmış durumdayım.
Otobüsün arka dizaynı yuvarlak biçimde ve koltukların sırt yerleri oyuk olduğu için orada oturmam imkansızdı. 76 yaşında omurgası kırık bir insan olarak...

o gün 200 km' lik yolumuz vardı ve ben ayakta kaldım, bu durumu rehber M** i*** ye anlatmak istedim, daha bunu söylememe fırsat vermeden "öndeki 3 koltuk benim siz arkaya oturun diyerek bağırdı ve çok yüksek bir sesle beni azarladı.

Bunun üzerine turdaki bir bey eşini arkaya göndererek beni yanındaki koltuğa oturttu ve beni teselli etmeye uğraştı fakat bütün moralim ve neşem kaçtı ve gezi bana zehir oldu.
Neticede Pronto Tour ile seyahat etmemeye karar verdim. Pronto Tour yetkililerinin bu şikayetimi değerlendirmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Seyahat Aracı Rehber Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Haziran
  11:21

  Değerli Misafirimiz,  Öncelikle rehberlik hizmetlerinin beklentilerinizi tam anlamı ile karşılayamamış olmasından ötürü Prontotour ailesi olarak özür dileriz.
  Konuyla ilgili olarak gerekli ikaz ve uyarılar yapılmış olup, bu hususta gereken hassasiyet gösterilmiştir.


  Saygılarımızla
  Prontotour Müşteri İlişkileri