21 Temmuz 2014

Pronto Tour Rehber ve Otobüs Şoförü Yetersizliği.

05-13 Temmuz 2014 tarihli Benelux Paris turunda tam 4 saat otobüsle Brüksel trafiğinde dolaşıp merkez meydanı bulamayan şoför ve rehberden şikayetçiyim. Sonunda yanlış otelde indirmeleri çabası. Taksi tutularak otobüse önderlik etmesi sonucu doğru otel ve ardından merkeze varmamız ise saat 17:00 'yi bulmuştu. Bu turu sırf sabah 07:55' te Atatürk Havalimanı'ndan Brüksel'e uçtuğu için seçmiştik. Ancak erkenden Brüksel'e uçmamıza rağmen Brüksel'i rehberin ve otobüs şoförünün yetersizliğinden gezemedik.

Bizi aç ve susuz dolaştıran bu amatör tur organizasyonunu kimseye tavsiye etmem. Brüksel'de yaşayamadığım günün iadesini istemekteyim. Ancak bugüne kadar yaptığım şikayetler sonucu Pronto Tour'dan cevap alamadım.

Arzu 8.101 Okunma

Cevaplar

  • Arzu05 Ağustos 2014

    Pronto tur tam da tahmin ettiğim cevabı verdi. Özür dileyerek yaşadıklarımı telafi edeceklerini sanıyorlar. Kaybettiğim günün telafisine gerek bile duymuyorlar. Profesyonellikten ne kadar uzak olduklarını rehber seçimlerinden zaten anlamıştım. Ödediğim parayı helal etmiyorum. Herkese asla pronto turu seçmemelerini tavsiye ediyorum. Çünkü birgün bizim turdaki 25 kişiden biri olabilirler.

  • Pronto Tour Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Değerli Misafirimiz, Öncelikle, şoför ile ilgili yaşanan ilk günkü aksaklık sebebi ile Prontotour ailesi olarak özür dileriz. Konuyla ilgili seyahat sonrasında sizlerle de görüşülmüş, konuya ilişkin görüşleriniz alınmış ve tarafınızdan özür dilenmiştir.Bununla birlikte ,ikinci gün şoförümüz değiştirilmiş ve bölgeye hakim bir şoför tahsis edilmiştir. İlk gün otele varış ve yerleştirme sonrasında şehir turunuz , hemen ardından serbest zamanınız verilmiş olup, gezi de herhangi bir aksaklık oluşmamıştır. Bu sebeple iadeye ilişkin talebinize olumlu yanıt veremeyeceğimizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla PRONTOTOUR

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön