Pronto Tour Personeli Nasıl Konuşması Gerektiğini Bilmiyor!

Sınem C. |

Kurban bayram turu satın almak için hafta sonu Pronto Tour Ataköy Atrium Şubesindeki ofislerine gittik. 10 günlük tur almak istediğimizi belirttik. 20 'li yaşlarında genç esmer bir erkek bir satış temsilcisi bize Balkanlar Turunu önerdi. Yakın olduğunu 4-5 günlük turda onu tercih ederiz dedik. İki bayan olarak gitmiştik ve bize "size pahalı gelir ama uzak doğu elimizde var" dedi.

Turla ilgili çıktıyı istediğimizi söyledik. Kendisi de hem ilgisiz tutuma devam etti hem bize layık görmediği için detaylı bilgi vermedi. Bu lafın üzerine oraya dönmedik. Sonuç olarak pazar günü başka turdan Küba Turu aldık. Müdürler veya yetkililer yeni çalışanlarına iletişim konusunda eğitim verirse herhalde bu kaybı yaşamazlar.

Etiketler :

Acenta Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sınem C.
  10 Eylül
  16:03

  sayın yetkili, ikaz ve uyarıyı yaptığınız için teşekkür ederim. Daha önce aynı subeden Hüseyin beyden bilgi alamamış yine soğuk yaklaşımı nedeniyle merkez subeden internetten tur almıştık. turun detayını talep ettik ve kendisine internetten turu aldık dediğimizde turla ilgili extra gezilerin çıktısını veremeyeceğini söyledi. Hüseyin bey olsun yeni başlamış biri olsun bu arkadaşın bize yaklaşımı cidden çok çirkindi.
  pronto turu ve rehberlerini begeniyoruz ama satış kısmında ne yazık ki yardım alamıyoruz. Tekrar teşekkürler

 • 09 Eylül
  17:34

  Değerli Misafirimiz,

  Yetkili acentamız ile yaşamış olduğunuz sıkıntı sebebi ile Prontotour ailesi olarak özür dileriz.
  Konuyla ilgili gerekli ikaz ve uyarıların yapıldığını bilmenizi isteriz.


  Saygılarımızla
  PRONTOTOUR