Pronto Tour Otelin Uzaklığı Hakkında Yetersiz Bilgilendirme.

Tülin İ. |

03.06.2016-07.06.2016 tarihleri arasında Pronto Tour'un düzenlemiş olduğu Sicilya turuna katıldım. Bize kalınacak 2 otelden birinin şehir merkezi dışında ancak çok uzak olmadığı ve toplu taşıma olduğu söylendi. Bu uzaklığın toplu taşıma ile en fazla 20-30 dakika sürecek bir yer olduğunu düşündük. Fakat gidince gördük ki sadece taksiyle gidilebilen ve 45 dakika süren yol mesafesinde bir otelmiş.

Bu kadar ciddi bir mesafe hem gidiş hem dönüşte ciddi süre kaybı ve ciddi masraf olarak bize geri döndü. Akşam dönerken ve otelde kalırken özellikle ıssız bir yerde olmasından dolayı çok tedirgin olduk. Zaten otel tek katlı yan yana odalardan oluşuyor ve ancak özel arabanız varsa kalabilirsiniz. Tura katılan 23 kişiden sadece 5 bayanı böyle bir otele koymanın mantığını anlamış değiliz. Pronto Tour'un bu konudaki sorumsuz yaklaşımlarından da son derece rahatsız olduğumu bildirmek isterim.

Etiketler :

Acenta Bilgilendirme Konaklama Yiyecek İçecek

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Haziran
  09:59

  Değerli Misafirimiz,

  Rezervasyon yaptırmış olduğunuz programın otelleri merkezi veya yarı merkez konumda satılmamıştır. Bir örneği sizlerde de bulunan tur kayıt formlarınızda otellerinizin ismi ve standardı yer almakta olup, satın alındıktan sonra herhangi bir değişiklik göstermemiştir.
  İlaveten programımız da iki ayrı otel kategorisi sizlere sunulmuş olup, 3-4 yıldızlı otellerde konaklama tercihi tamamen sizin inisiyatifinizde olmuştur.

  Tüm bunlara ilaveten sizlerden herhangi bir fiyat farkı alınmaksızın merkez konumdaki otellere geçebileceğiniz önerisinde bulunulmuş ancak sizler tarafından kabul edilmemiştir.  Saygılarımızla
  Prontotour Müşteri İlişkileri