23 Haziran 2014

Pronto Tour Kliması Bozuk Otobüs ve Kötü Otel.

08/15 Haziran 2014 İtalya vera turunda yolculuk yaptığımız otobüsün klimalarının dengesiz ve aşırı çalışmasından dolayı 1 haftadır faranjit, nezle, ateş şikayetleriyle yatıyorum(bunu müşteri ilişkileri departmanı söylediğimde maddi bir iyileştirme değil bir daha ki turlarınızda bu konuya dikkat edin diye belirttim. Aldığım cevap iyileştirme illa maddi olmaz diye anlamsız manasız bir cevap aldım.

Floransa'da Colombus hotel denen güya 4 yıldızlı otel bile denilemieyecek kötü, pis(heryer örümcek ağı,toz ve iğrenç kokan) bir otelde konakladım. Venedik' te ise kalınan omnia otel 'de merkezi sistem kapanmayan klimalar(rehberimizin oteli bu konuda uyarmasına rağmen klimalar durmadan çalıştı)

Feryl 7.749 Okunma

Cevaplar

  • Pronto Tour Temsilcisi24 Haziran 2014

    Değerli Misafirimiz, 18 Haziran 2014 tarihinde sizinle yapılan telefon görüşmesine istinaden klimalarla ilgili geri bildiriminiz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Bununla birlikte bilmenizi isteriz ki araçtaki klimaların ön ve arka kısımları aynı ölçüde soğutması mümkün olmayabilir. Dolayısıyla eşit bir soğukluk sağlayabilmek için hava durumu da göz önünde bulundurularak randımanlı bir şekilde klimalar çalışmaktadır. Klimalardan dolayı yaşamış olduğunuz olumsuzluğun Prontotour ailesi olarak bizleri üzdüğünü bilmenizi isteriz. 18 Haziran 2014 tarihinde tarafınızla yapılan telefon görüşmesinde yasamış olduğunuz olumsuzluğa istinaden tarafınıza nasıl bir geri dönüş olacağına dair soru yöneltmeniz üzerine maddi bir telafi maalesef yapılamayacağı ancak bu konuda ilgili birimlerimize yasadığınız olumsuzluğun iletileceği bilgisi sizinle paylaşılmıştır. Saygılarımızla Prontotour

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön