28 Eylül 2015

Pronto Tour İspanya Gezisi Mağduriyeti!

Biz beş arkadaş grup olarak Lizbon-İspanya turuna katıldık. Sadece bir arkadaşımıza check in yapın diye e mail atılmıştı ki ona PNR gönderilmemiştir. Check in yapacağımızı bilmediğimizden out book olduk ve gidemediğimiz için turun ilk gününün parasını verdiğimiz halde ilk günümüz çöpe gitti. Atatürk Havaalanındaki tur temsilcisi bizimle ilgilenmediği gibi bizimle kötü bir üslup kullanarak konuştu. Onlar bizimle iletişime geçmedi, Lizbona kendi imkânimızla gittik ve oradan da iletişime geçen yine bizdik. Psikolojik olarak bizi yıpratan tartışma üslupları, çözüm sunmamaları ve kötü bir rehberlik hizmetiyle içinde aktivisti arkadaşlarımın da bulunduğu grup olarak bizi yıldırdılar.

Dilek 1.319 Okunma

Cevaplar

  • Dilek10 Ağustos 2016

    Sadece Zehra Hanımın mail adresi değil, farklı maillerle iletişime geçilmistir, ancak siz sadece bir mail adresine dönüş yaptınız, ayrıca hava alanındaki görevli THY çalışanlarının da şahit olduğu üzere yardımcı olmak bir yana mağdur olan bize (2 doktor 1 akademisyen 2 de öğretmen kadına) saldirgan bir üslupla yaklaştı, sadece saldirgan cinsiyetçi üslubu için bile bir ömür şirketinizden nefret ettirebilir, böyle insanları çalıştırmaya devam ettirmeniz çok güzel!

  • Pronto Tour Temsilcisi07 Ekim 2015

    Değerli Misafirimiz, Öncelikle, rezervasyonunuzu gerçekleştiren arkadaşınız Zehra hanımın sadece kendisine ait e-posta adresini paylaştığını, Leyla hanım ve satış temsilcimizin bir çok kez bu e-posta adresi ile iletişime geçtiklerini belirtmek isteriz. 21 Ağustos saat 16:00'da , yani programın başlamasına 2 gün kala Leyla hanım ile sürekli görüşülen irtibat adresine tur depar detayları ile uçak biletleri gönderilmiş ve Leyla hanım tarafından da görülmüştür.Bu sebeple Prontotour'a yapmış olduğunuz haksız suçlamaları kabul etmediğimizi bilmenizi isteriz. Hava limanı buluşma saatine zamanında gelmenize rağmen Havayolu şirketinin over book bildirmesi nedeni ile sizlere Thy tarafından kişi başı 400 euro ödeme yapılmış ilaveten aynı gün Lizbon'a uçuşunuz sağlanmıştır. Bununla birlikte uçakta 4 kişilik yer açılmasına rağmen ,5 kişi olduğunuz ve arkadaşınızı bırakamayacağınız gerekçesi ile uçmak istemediğinizi ve bir sonraki uçakla 5 kişi olarak beraber gitmek istediğinizi belirtmişsiniz. Aksaklığın acentamızdan kaynaklanmadığını , hava limanı görevlimizin ise bu süreçte sizlere yardımcı olduğunu yinelemek isteriz. Saygılarımızla Prontotour Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön