23 Temmuz 2013

Pronto Tour Grupların Çarşafları Değiştirilmiyormuş!

7 Temmuz - 14 Temmuz tarihleri arası Roma Floransa Venedik turu satın aldık Pronto Tour 'dan. Tur rehberi oldukça yetersiz ve kaba davranışlar sergileyen bir beyefendiydi. Ekstra turlara katılmayan insanlar cezalandırılıyor , tura katılmayacaksa bile zorunlu kahvaltı saati 7.30 olarak belirleniyor. Yoksa kahvaltı yapamıyorsunuz.

Venedik'te ki otel şehrin çok çok dışında otelden taksiyle otobüs yada metro ulaşımı yok. Taksiyle istasyona ulaşıp, trenle 1 saat yolculuk yaptıktan sonra, Venedik' e ulaşabiliyorsunuz. Romada 3 gece kaldık ve çarşaflar temizlenmedi . Gerekçe olarak ise grupların çarşaf temizliğinin yapılmadığı söylendi. Ekstra tur almadığınızda rehberin umurunda değilsiniz.

Halime 1.911 Okunma

Cevaplar

  • Pronto Tour Temsilcisi02 Ağustos 2013

    Değerli Misafirimiz, Öncelikle beklentilerinizi tam anlamı ile karşılayamamış olmaktan ötürü Prontotour ailesi olarak üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Program , merkez veya şehir içi oteller olarak satışa açılmamıştır,otellerin mesafeleri zaten sizlerle vb.oteller olarak belirtilmektedir.İtalya programlarımız da Venedik otelini uzak otel olarak çalışmaktayız, bu bilgi ise satış esnasında sizlerle paylaşılmıştır. Tur rehberinizin hangi hususta yetersiz bulduğunuz ile ilgli daha açıklayıcı bilgiler vermeniz bizler içinde faydalı olacaktır.Zira kendisi İtalya bölgesinde uzun yıllar rehberlik yapmış , oldukça bilgili ve bölgeye hakim bir rehberdir.Bununla birlikte rehberiniz ekstra turlara katılanlara hizmet verdiğinden gün içerisinde ekstra tura katılmayan misafirlerimiz ile birlikte olamamaktadır. Saygılarımızla Prontototour

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön