16 Ağustos 2016

Pronto Tour Britanya Adaları Turu ve Müşteri Hizmetleri.

Firma tur az kişi olduğu için son anda şehir dışı ucuz otellerle değiştirdi. Ulaşım araçları az kişi olduğumuz için pis-rahatsız-küçük-dardı. 6-7 saatlik araba yolculuğu bu araçlarla yaptırıldı. Bir otelde paramız rehin alındı; bir diğeri tuvalet kokuyordu ve 2 kişilik yatak yerine 1 yatak ve 1 koltuk vardı! Tur az kişi olduğu için düşük fiyatlı otel ve otobüs tercih edildi ama bu durum müşteri olarak ödediğimiz fiyata tabi ki yansıtılmadı. Bu ve diğer şikayetlerimi anlatmak için aradığım çağrı merkezinde B. isimli bir bayana açıklamaya çalışırken her zaman olduğu gibi anlamsız bir savunma ile dinlenmedim, aksine tarafıma azar çekildi, anlamsız savunmalar yapıldı, gidin hakkınızı yasal yoldan arayın denildi. Çağrı merkezini tekrar aradığımda telefonlar suratıma kapatıldı! Kısacası müşteriye asla değer vermeyen ve sadece para kazanma odaklı bir tur deneyimi yaşadım.

Aslı 4.604 Okunma

Cevaplar

  • Aslı18 Ağustos 2016

    Yukarıda belirtilen açıklamalar doğru değildir, oteller 5 Ağustos'ta değişti, ısrarla yatak olduğu iddia edilen cisim koltuktu, resimleri mevcuttur. Ayrıca zaten boş olan bir minibar için paramız kaparo olarak alındı. Ulaşım araçlarınız kalitesizdi, diğer müşterilerinizin memnun olması açıklama olmamakla birlikte, yukarıda yazdıklarınız da gerçeği yansıtmamaktadır. Çağrı merkezi tutumunuzla birlikte sunduğunuz hizmet müşteri memnuniyetine önem vermediğiniz ve gerçekçi olmayan açıklamalarla konuyu geçiştirdiğini anlamındadır.

  • Pronto Tour Temsilcisi17 Ağustos 2016

    Aslı Hanım Merhaba, Otel değişikliğimiz 11 Temmuz tarihinde yani siz turu satın almadan önceki bir tarihte değişmiştir. Bununla birlikte Londra’da ki otel aynı lokasyonda, Edinburg’ta ki otelimiz ise 3.5 km daha merkezi konumda bir otel olarak değişiklik göstermiştir. Otellerimiz şehir içi konumdadır, tur kayıt formunuzda da görüleceği üzere merkez oteller olarak satışa sunulmamıştır. Londra otelinin uygulaması gereği girişte tüm misafirlerden mini barda yapacakları kullanımlar için önceden kaparo alınmakta olup, mini barı kullanmayan misafirlerimize çıkışta aynı tutar iade edilmiştir. Bir çok ülkede otellerde bu tür uygulamalar yapılabilmektedir. Odanızda, bir tek kişilik bir de çift kişilik yatak bulunmaktadır, tek kişilik yatak koltuk özelliğinde değil, standart tek kişilik bir yatak özelliğindedir. 17 Ağustos tarihinde grubunuz ile yapmış olduğumuz görüşmelere istinaden ;oteller veya kullanılan araç ile ilgili herhangi bir şikayet gelmemiş olup, siz değerli misafirimizin beklentilerini karşılayamamış olmaktan ötürü özür dileriz.Paylaşımlarınız, ilgili birimlerimiz ile paylaşılacak ve hassasiyet ile değerlendirilecektir. Saygılarımızla Prontotour Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön