Pronto Tour Bir Daha Asla Gitmem!

Beyza A. |

H.. T.. adlı rehberden hiç memnun kalmadık. Toledo'nun ünlü tatlısı Mazepandan Madrid Barcelona tren metro hatlarından tamamen bihaberdi. Onun yüzünden bir saatlik geçerli olan 5 tane biletimiz yandı, bize kendisi de bilmediği için tabi geçerlilik süresini söylememişti (!). Ayrıca tur boyunca ikide bir ortaya siyasi laflar dokundurması hiç hoşumuza gitmedi biz onun siyasi görüşünü dinlemeye değil paramızla bilgi almaya geldik. Ayrıca bizi birçok kez tersledi ekstra turlara katılmayanlarla ilgilenmedi, en son şikayette bulunmayalım diye göz boyamaya çalıştı. Şoför için birer ikişer euro topladı kaç defa ki sen tursun her yeri gezdireceksin zaten buna para ödedik.

Etiketler :

Rehber Bilgi Düzeyi Rehber Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ağustos
  16:18

  Değerli Misafirimiz,


  Öncelikle rehberinizin beklentilerinizi tam anlamı ile karşılayamamış olmasından ötürü Prontotour ailesi olarak özür dileriz.
  Kendisi uzun yıllardır İspanya bölgesinde tur liderliği yapan ,bölgeye hakim ve donanımlı bir rehberdir. Ulaşım araçları ile ilgili gerekli tüm bilgiye sahip olup, her programda da misafirlerimize bu konuda detaylı bilgilendirmeler yapmaktadır.

  Rehberimizin, siyasi görüşlerini paylaşması ile ilgili gerekli ikaz ve uyarıların yapıldığını, bu hususta gereken hassasiyetin gösterileceğini bilmenizi isteriz.


  Saygılarımızla
  Prontotour Müşteri İlişkileri