19 Nisan 2013

Pronto Tour 3 Kere Otel Ve Uçak Saati Değiştirdi!

20-24 nisan tarihleri arasında Dubai turuna katıldım. Atrium Pronto Turdan turu satın aldım. Fakat 3 kere Otel ve Uçak saatleri değiştirildi. Genel Pronto Merkezi aradım ancak bana hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. 4 yıldızlı otel ve benzeri yazıyordu, buna rağmen beni Jumeriah bölgesinde olan otelimi önce başka bir otele ardından da Deira olan bölgeye verdiler.

Burda bir otel benzerliği göremiyorum ve verdikleri otel konum olarak çok kötü. Yıllardır birçok acentayla yurt dışına seyahat ettim ancak ilk kez böyle 3 kere otel ve uçak saat değişikliğiyle karşı karşıyayım. Bir daha asla Pronto turu tercih etmeyeceğim.

Beste 669 Okunma

Cevaplar

  • Pronto Tour Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Misafirimiz, Rezervasyon esnasında belirtmiş olduğumuz üzere otelleriniz 48 saat kala netleşmektedir. Programda sizlere otelin lokasyonu veya konumu için herhangi bir vaad de bulunulmamış olup bu programda otel ,kategori olarak satışa sunulmuştur.Otelimiz herhangi bir şekilde değişikliğe uğramamıştır. Uçak saatleriniz ile ilgili olarak rezervasyon yaptırdığınız saatte belirtilen uçak saatimiz bir kere değişmiş ve sonra tekrar sizin satın almış olduğunuz tarihteki belirtilen ilk saate geri dönmüştür. Değişiklik yasal süreçte iken yapılmış ve bu süreçte sizlere gerekli bilgilendirmeler tarafımızca yapılmıştır. Saygılarımızla Prontotour

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön