Pronet'e Elimizi Verdik Kolumuzu Kurtaramıyoruz

Neşe Neşe1 ay önce

Yaklaşık 3 yıldır s-496057 numaralı Pronet abonesiyiz. Belki de daha uzun zamandır da olabilir ama daha az değildir. İşlerim kötü gittiği açıkçası iş yerim battığı için de yaklaşık 2 yıldır sırf taahhüt nedeniyle ekonomik durumum elvermemesine rağmen kullanmadığım aboneliğe bir dünya para ödedim. 29 Ağustos 2020 tarihinde taahhüdümüz bitti şükür dedik şimdi de yoğunluktan dolayı ekipmanları almaya bir türlü eleman yönlendiremediler. Sırf ay bitsin yeniden fatura çıkartsınlar diye bunu yapıyorlar başka bir açıklaması yok. Bir de 300 TL ekipman söküm ücreti talep ediyorlar. 2 senedir bana ne hizmet verdiniz de ne parası istiyorsunuz. Param yok diyorum anlatamıyorum derdimi. 300 TL lik ne yapacaksınız acaba. İki parça malzemeyi almanın bedeli 300 TL mi. Benim 1 aylık pazar param bu yazıklar olsun sizin gibi müşteri memnuniyetinden bihaber firmalara.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Pronet Logo Pronet 3 hafta önce

Merhaba Neşe hanım, çözüm sürecinde bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyduk :) Güvenli ve sağlıklı günler dileriz :)

Pronet Logo Pronet 1 ay önce

Merhaba Neşe Ö.; öncelikle vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Montaj işlemleri gibi söküm işlemleri de mekanınıza, elektrik tesisatınıza ve ürünlerimize zarar gelmemesi için uzman ekiplerimizce yapılmaktadır. Bu sebeple teknik servis hizmet bedeli alınmaktadır. Bu süreçte yaşadığınız sıkıntıyı çözümlemek, geri bildiriminizi teşekküre dönüştürerek memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede tarafınıza ulaşıp elimizden geleni yapacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr 444 1 911

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler