Pronet ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Demet'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Pronet Üyelikten Çıkartmamak İçin Oyalıyorlar

487görüntüleme
Demet
Demet 24 Kasım 2020 15:21
ÇözüldüÇözüldü
Demet'in Teşekkür Mesajı
“Sorunum ilgili firma Pronet tarafından çok kısa sürede çözüldü. Hem Pronet'te çalışan iyi niyetli kişiler Mesut bey ve Zeynep hanıma, hem de size çok teşekkür ederim.”

7 yıldır Pronet üyesiyim, ancak aylık ödemeleri 500₺'ye vardığı için üyelikten çıkmak istiyorum. Pronet bir türlü gerekli işlemleri yapmıyor, telefonu açan herkes talebiniz yetkili birime aktarılacaktır diyor, fakat değişen bir şey olmuyor. Bu gidişle gelecek ayın parasını da benden alacaklar. Resmen oyalama taktiği uyguluyorlar. Ne yapacağımı şaşırdım. Üstelik sinirlerim bozuldu. Nasıl bir ortama düştüğümü anlamış değilim. Yaptıkları kesinlikle Pronet gibi bir müesseseye yakışmıyor. Derhal benim üyeliğim iptal edilmeli.

Pronet Logo
Pronet24 Kasım 2020 15:37

Merhaba Demet A., öncelikle vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Talebiniz ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Siz de bu süre zarfında sisteminizi kesintisiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu süreçte yaşadığınız sıkıntıyı çözümlemek, geri bildiriminizi teşekküre dönüştürerek memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede tarafınıza ulaşıp elimizden geleni yapacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr 444 1 911

Pronet Logo
Pronet24 Kasım 2020 16:18

Merhaba Demet A., Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan, çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Başvurunuzla ilgili olarak müşteri hizmetlerimiz 2411.2020 tarihinde sizinle irtibata geçmiş ve talebiniz hakkın da bilgilendirme yapmıştır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve taleplerinizi 444 1 911 numaralı çağrı merkezimiz aracılığıyla bize iletebilirsiniz. Tüm başvurularınız için 444 1 911 Pronet Alarm Haber Alma Merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr

Demet
Demet24 Kasım 2020 16:26

Sorunum ilgili firma Pronet tarafından çok kısa sürede çözüldü. Hem Pronet'te çalışan iyi niyetli kişiler Mesut bey ve Zeynep hanıma, hem de size çok teşekkür ederim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler