Pronet Üyelik İptali Yapmak İstiyoruz Ama Üyeliğimizi İptal Etmiyorlar

Kadir Kadir27 Eylül 10:59

11 sene boyunca hizmet aldık her ay paramızı hiç geciktirmeden ödedik, ama sistemi iptal etmek istiyoruz dediğimizde bizi kimse aramadı, geri dönüş yapmadı. Cihazlarını gelip almadılar. 20 gündür cevap alamıyoruz kimseden, karşınızda muhatap bulamıyorsunuz. 

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Pronet Logo Pronet 3 hafta önce

Merhaba Kadir A, çözüm sürecinde bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyduk :) Güvenli ve sağlıklı günler dileriz :)

Pronet Logo Pronet 27 Eylül 11:51

Merhaba Kadir A., öncelikle vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Talebiniz ile birlikte bir mağduriyet yaşanmaması adına faturalamanızı durdurduk. Talebiniz ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Siz de bu süre zarfında sisteminizi kesintisiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu süreçte yaşadığınız sıkıntıyı çözümlemek, geri bildiriminizi teşekküre dönüştürerek memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede tarafınıza ulaşıp elimizden geleni yapacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr 444 1 911

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler