Toplam çözüm sayısı
..
Pronet ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Aslıhan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız 5

Pronet Üyeliğimi İptal Edememem Ve Kartımdan Çekilen Fazla Miktar!

862görüntüleme
Aslıhan
Aslıhan 22 Ekim 2020 09:51
ÇözüldüÇözüldü
Aslıhan'ın Teşekkür Mesajı
“Bu siteden şikayetimi bildirdikten sonra aylardır çözemedikleri problemimi ne hikmetse çözdüler, bunun için gerçekten çok teşekkür ediyorum. İnanılmaz bir firma.”

Hayatımda gördüğüm en kötü firmadır Pronet. Kazara kimse gidip de ne alarm ne de kamera üyeliği yaptırmasın kimse! Aylardır yüzlerce telefon etmeme rağmen hiç kimse iptal işlemimi gerçekleştirmedi, kredi kartımdan çektikleri fazla paraları asla iade etmediler. Taşınırken her ay sabit ücret almalarına rağmen çok yüksek bir meblağ taşınma bedeli talep ettiler. Haziran ayından beri Pronet belası ile uğraşıyorum, yıldım!

Pronet Logo
Pronet22 Ekim 2020 09:53

Merhaba Aslıhan Ç., şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Pronet ailesi olarak hedefimiz sizlere kesintisiz olarak 7/24 hizmet verebilmek. Tüm uzman kadromuz ile sizlere en son teknolojiyi ve en kaliteli hizmeti sunabilmek için yatırımlarımızı bu yönde yapmaya devam ediyoruz. Bu süreçte yaşadığınız sıkıntıyı çözümlemek, geri bildiriminizi teşekküre dönüştürerek memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede tarafınıza ulaşıp elimizden geleni yapacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr 444 1 911

Pronet Logo
Pronet23 Ekim 2020 12:37

Merhaba Aslıhan Ç., çözüm sürecinde bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyduk :) Güvenli ve sağlıklı günler dileriz :)

Aslıhan
Aslıhan23 Ekim 2020 23:08

Bu siteden şikayetimi bildirdikten sonra aylardır çözemedikleri problemimi ne hikmetse çözdüler, bunun için gerçekten çok teşekkür ediyorum. İnanılmaz bir firma.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler