Pronet ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Aydın'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

Pronet Üyeliği İptal Etmiyor!

418görüntüleme
Aydın
Aydın 20 Eylül 2020 00:19
ÇözüldüÇözüldü
Aydın'ın Teşekkür Mesajı
“Sorun çözüldü teşekkür ederim”

7 yıldır Pronet müşterisiyim. Benden 7 yıl boyunca her ay 300-350₺ para aldılar, bende artık fiyatı yüksek bulup farklı bir firma ile anlaştım ve taahhüdüm bittiği içinde aboneliğimi iptal etmek istedim. Ama 10-15 kere aramama rağmen üyeliğimi iptal etmiyorlar. Sürekli arayıp beni indirim yapalım vs deyip taahhüt yapmaya çalışıyorlar, ama bir türlü iptal etmediler aboneliği. Üstelik abonelik iptal içinde 300₺ istediler, onu da kabul ettim ama yine de etmediler. Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Kurtulmak istiyorum artık bedava bile olsa artık kullanmam!

Pronet Logo
Pronet20 Eylül 2020 11:48

Merhaba Aydın Y., öncelikle vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Talebiniz ile birlikte bir mağduriyet yaşanmaması adına faturalamanızı durdurduk. Talebiniz ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Siz de bu süre zarfında sisteminizi kesintisiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu süreçte yaşadığınız sıkıntıyı çözümlemek, geri bildiriminizi teşekküre dönüştürerek memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede tarafınıza ulaşıp elimizden geleni yapacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr 444 1 911

Pronet Logo
Pronet25 Eylül 2020 15:18

Merhaba Aydın Bey, çözüm sürecinde bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyduk :) Güvenli ve sağlıklı günler dileriz :)

Aydın
Aydın07 Ekim 2020 13:15

Sorun çözüldü teşekkür ederim

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler