Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Pronet Ücretli Uygulamadan Hiç Bahsetmeyerek Beni Yanılttılar

profile
26 Nisan
1.625

Altı ay önce Pronet’ten üç kişi görüşmek için iş yerime geldiler. Alarm sistemi için beni ikna ettiler. Montaj elemanları sistemi kurmaya geldiklerinde 40 TL ek ücret talebinde bulundular. Ben de kurulumdan vazgeçtim. Arayıp yanlış anlaşılma olduğunu söylediler. Bundan sonra hiçbir ilave ücret talep edilmeyeceğine dair söz aldım ve kuruluma izin verdim. Montaj elemanları (bana verilen sözü duydukları halde) bana Pronet Plus uygulamasını yüklettiler. Yüklettikten sonra bunun için faturaya aylık 140 TL ilave ücret yansıtılacağını söylediler. Ücretli uygulamadan hiç bahsetmeyerek beni yanılttılar.

Sözleşme dedikleri ve tehdit unsuru olarak kullandıkları düzmeceyi ayrıntılı şekilde incelediğimde şartlarla ilgili eksik ve yalan bilgilendirme yaptıklarını ve müşteri aleyhine olan bazı maddelerden ise hiç bahsetmediklerini anlayınca sistem iptal talebinde bulundum ve tazminat istedim. Sistem iptal talebinde bulununca vazgeçirilmek için defalarca arandım. Ancak 10 gün sonra bana bir form gönderdiler ve doldurmamı istediler. Böyle bir zorunluluğum olmasa da süreci ilerletebilmek için yaptım. Yine de talebimi işleme almadılar. Hâlâ fatura kesmeye devam ediyorlar.

Hiçbirini ödemiyorum. Arada bir arayıp rahatsız ediyorlar. Bu süreçte tanıştığım eski bir çalışanları bana “Pronet çirkeftir, sen de çirkefleşmeden hakkını alamazsın.” diye tavsiyede bulunmuştu. Sürecin henüz başlarıydı. Bu konuda bir sosyal medya hesabı açmayı planlıyorum. Pronet ile yaşadığım tecrübeleri, tutulan kayıtları, yaptıkları manipülasyonların analizlerini ve mahkeme süreciyle ilgili gelişmeleri paylaşacağım bir hesap olacak.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Pronet Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 2 sa 34 dk
Pronet Logo
26 Nisan 16:45

Benzer Şikayetler

Pronet Benden Habersiz 40 Bin TL'mi Çekti

profile
28 Ağustos
1.199

Mart ayında kuaför salonuma alarm sistemi taktırdım. Aylık 500 TL'ye anlaşmıştık, daha sonra aylık ücretleri artmaya başlayınca iptal ettirmek istedim. 3 gün önce hesabımdan 40 bin TL çekilmiş ve bana 24 ayı birden aldıklarını söylediler. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Paramın iadesini istiyorum...

4
Çözüldü

Pronet Aboneliğimi İptal Etmiyor

profile
21 Haziran
1.083

Evime ve iş yerime Pronet alarm sistemi kurdurdum. Sistemi bana satan satış ekibi satışın tüm tekniklerini kullanarak gayet başarılı bir şekilde satış...

1 Destek
5
Çözüldü

Pronet Abonelik İptalinin Yerine Getirilmemesi

profile
16 Mayıs
889
"Aramızda sanırım bir iletişim sorunu olmuştu konuyu tam olarak anlayınca canla başla çalışıp sorunumu çözdüler. Şu an kameranın sokulup iptal yazısını göndermelerini bekliyorum. Zaten 2 ayrı yerde alarm sistemim mevcut kameranın taahhüdünü bu 2 alarm sistemime devredecekler. Bedelsiz iptalini yapacaklarını ilettiler. Çok Teşekkür Ederim"
2 Destek
1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Fatih

Orijinal metni dosya olarak ekledim.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Pronet Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 2 sa 34 dk
Benzer Şikayet Yaz