Pronet ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kurtuluş'un şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Pronet Sürekli Kartımdan Para Çekiyor

363görüntüleme
Kurtuluş
Kurtuluş 24 Kasım 2020 08:58
ÇözüldüÇözüldü
Kurtuluş'un Teşekkür Mesajı
“Şikayetim Pronet Sosyal Medya Yetkilisi Emel Hanım'ın üstün gayretleriyle çözüldü. Kesilen tutarlar tarafıma iade edildi ve üyelik iptalim gerçekleşti. Kendisine teşekkür ediyorum. Yine sorunumun çözülmesinde etkin rol oynayan şikayet var sitesi İyi ki varsınız.”

2014 yılında üye olduğum Pronet sisteminden çıkmak istedim. Üyelik iptali için 16 tane müşteri temsilcisiyle görüşmek zorunda bırakıldım. Hepsine ağustos 2020 den sonra üyeliğim iptal edeceğimi çıkacak faturaları ödemeyeceğimi söylememe rağmen. Ağustos 2020 den beri kartımdan para çekmeye devam ediyorsunuz. 

Pronet Logo
Pronet24 Kasım 2020 09:06

Merhaba Kurtuluş Ç., şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tarafınızdan istenen dilekçenin [email protected] adresine iletilmediğini tespit ettik. Bu süreçte yaşadığınız sıkıntıyı çözümlemek, geri bildiriminizi teşekküre dönüştürerek memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede tarafınıza ulaşıp elimizden geleni yapacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr 444 1 911

Pronet Logo
Pronet24 Kasım 2020 12:27

Merhaba Kurtuluş Ç., çözüm sürecinde bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyduk :) Güvenli ve sağlıklı günler dileriz :)

Kurtuluş
Kurtuluş01 Aralık 2020 12:19

Şikayetim Pronet Sosyal Medya Yetkilisi Emel Hanım'ın üstün gayretleriyle çözüldü. Kesilen tutarlar tarafıma iade edildi ve üyelik iptalim gerçekleşti. Kendisine teşekkür ediyorum. Yine sorunumun çözülmesinde etkin rol oynayan şikayet var sitesi İyi ki varsınız.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Kurtuluş
Kurtuluş01 Aralık 2020 12:19
 

Şikayetim Pronet Sosyal Medya Yetkilisi Emel Hanım'ın üstün gayretleriyle çözüldü. Kesilen tutarlar tarafıma iade edildi ve üyelik iptalim gerçekleşti. Kendisine teşekkür ediyorum. Şikayet var sitesi iyi ki varsınız. Bir teşekkür de size.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler