Toplam çözüm sayısı
..
Pronet ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Muhittin'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız 5

Pronet Söküm İşlemini Yapmayıp Fatura Gönderiyor

808görüntüleme
Muhittin
Muhittin 18 Ocak 10:00
ÇözüldüÇözüldü
Muhittin'in Teşekkür Mesajı
“Teşekkürler sorun çözüldü”

S545218 numaralı Pronet Güvenlik hizmetleri anonim şirketi insanları yanıltıyor ve söylemediğimiz şeyleri söyledik diye de iddia ediyorlar. 16.09.2020'de sistemin iptali için '[email protected]' mail adresine gerekli belgeyi gönderdik. Kale Güvenlik ® sistemi satın aldığımızı ve sözleşme bitim tarihinde gelip cihazlarını sökmelerini söyledim. Pronet sürekli arıyor ve iptalden vazgeçirmeye çalışıyorlar. Her defasında istemiyoruz cihazları sökün diye söyledim.** güvenlik sistemleri yeni alarm sistemini takmaya gelecek gelin sökün dedik arkadaşlar gelecek sökecek dediler. 

Sökme takmaya gelende yok. Sonra yine biz arıyoruz Pronet'i ve bize diyorlar ki 2 ay ücretsiz kullanım verelim 2 ay içinde birine devir ederseniz size para vereceğiz. Neyse tamam dedik bizde ve 2 ay sonunda ilgili Pronet bize sormadan kafalarına göre sözleşme yenilemişler ve PR02021000017725 fatura numaralı 269,31 TRY tutarında fatura yansıtmışlar. Yani hayatımda ilk defa böyle bir yanıltma olayıyla karşılaşıyorum. Faturamızı takip etmesek her ay fatura gelecek ve bize diyecekler ki siz uzatın dediniz. Böyle kurumsallık olmaz. Siz bu mantıkla daha çok müşteri kaybedersiniz.  

Pronet Logo
Pronet18 Ocak 10:03

Merhaba Muhittin Ö., şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İlgili talebinize istinaden 21.10.2020 tarihinde yaptığınız görüşmede uzman ekibimiz ile aboneliğinizin devam etmesi üzerine mutabık kaldığınızı görmekteyiz. Bu süreçte yaşadığınız sıkıntıyı çözümlemek, geri bildiriminizi teşekküre dönüştürerek memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede tarafınıza ulaşıp elimizden geleni yapacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr 444 1 911

Muhittin
Muhittin18 Ocak 10:51

Mutabık kaldığımız görüşmenin detayını ses kaydını gönderince bizde bilelim. Aklımızla dalga geçmeyin lütfen

Pronet Logo
Pronet18 Ocak 16:15

Merhaba, çözüm sürecinde bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyduk :) Güvenli ve sağlıklı günler dileriz :)

Muhittin
Muhittin28 Ocak 13:03

Teşekkürler sorun çözüldü

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler