Pronet Sistemden Çıkışa İzin Vermiyor

Buse Buse1 ay önce

265386 numaralı aboneliğime ait sistemden bir türlü çıkış yapamıyorum. Sistemi kullanmadığımı belirtmeme rağmen ve adres değişikliği yapmama rağmen sürekli olarak tarafıma fatura çıkarmaktadırlar. Hiçbir şekilde sistemi iptal edemiyorum. Kullanmadığım sistemin sürekli ödemesini yapmama rağmen tekrar tekrar fatura çıkarmaktadırlar. Faturaları da 3 aylık çıkarıyorlar ki yüksek ücret alsınlar. Pronet i düşünen kişiler lütfen farklı firmalara yöneliniz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Pronet Logo Pronet 1 ay önce

Sayın Buse T; Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek ve memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede dönüş yapacağız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve taleplerinizi 444 1 911 numaralı çağrı merkezimiz aracılığıyla bize iletebilirsiniz. Tüm başvurularınız için 444 1 911 Pronet Alarm Haber Alma Merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr

profile-icon Buse 1 ay önce

2019 Şubat ayında, adres değişikliğinden dolayı iptal etmek istediğim 265386 numaralı aboneliğin faturasını 2020 yılı itibari ile hala ödemekteyim. 1 Yıldır farklı bir adreste bulunan ve kullanılmayan Pronet in bana çıkardığı faturaları hala ödemekteyim. Başka firmalara yönelin. Kesinlikle uzak durun.

profile-icon Buse 1 ay önce

2019 Şubat ayında 265386 Numaralı aboneliğimi adres değişikliği sebebi ile iptal talebinde bulundum. 2020 Şubat ayına girmek üzereyiz, hala eski adreste olan ve kullanmadığım sistemin faturalarını ödemekteyim. Sistemden çıkmak için ödeme yapın diyorlar, ödeme yapıyorsunuz ve tekrar fatura çıkartıp sistemden çıkmanızı engelliyorlar. Amaçları hizmet vermek değil haksız kazanç elde etmekdir. Sanırım gayet açıklayıcı olmuştur. Kesinlikle uzak durulması gereken bir firma.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler