Pronet ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Dilan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
2 Destekçi

Pronet Mücbir Sebeplerden Faydalanan Firma

647görüntüleme
Dilan
Dilan 20 Kasım 2020 11:40
ÇözüldüÇözüldü
Dilan'ın Teşekkür Mesajı
“Necmi bey ve melahat hanım gerekli tüm işlemlerle ilgilendiler. Kendilerine yardımlarından dolayı teşekkür ederim.”

Evimde ve yerimde olan Pronet alarm üyeliğimi maddi durumum kötüye gitmesinden dolayı ödeyemedim.Ana borcum neyse ödemeye razıyım ancak 6.000 TL olan cayma bedelini şu an ödeyebilecek durumda değilim tamam o zaman üyeliğinizi aktif hale getirebilmemiz için ana para 3.000 TL olan borcunuzu ödeyin ve 6 aylık peşin kartta. Çekim yapalım üyeliğiniz aktif olsun dediler arkadaşlarımız sizi arayak dediler ancak ne arayan ne soran oldu daha sonra dosyamı avukata vermişler ver 2-3.000 TL avukat parası eklenmiş üzerine yani aslında 3.000 TL olan borcum 12.000-13.000 TL olmuştur. 

Ben böyle firmalardan kendinizi korumanızı öneririm mağdur insanları dahada mağdur edebilmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Şimdi son görüşmemde beni aramadınız üyeliğimi aktifleştirme işlemlerini başlatmak için dediğimde bu süreçte yapabileceğimiz bir şey yok yanıtı alıyorum. Neden aranmadığım halde dosyam avukata gönderildi ve icra başlatıldı dediğimde cevap veren yok. Şu an üyeliğimi aktif ederlermiş ama avukata olan masrafı benim karşılamam gerekiyormuş. Yazıklar olsun size güvenip sisteminizi bağlattığım güne. Ömür boyu üzerime bir şey almadan hesaplarımı da tamamen kapatıp yaşarım yinede size 3.000 TL dışında para ödemem.

Pronet Logo
Pronet20 Kasım 2020 11:41

Merhaba Dln Ö, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Hesap ekstreniz ve fatura detaylarınız için https://oim.pronet.com.tr/Login.aspx adresinden detaylı kontrol yapabilirsiniz. Geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek ve memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede dönüş yapacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr 444 1 911

Dilan
Dilan18 Aralık 2020 12:11

Necmi bey ve melahat hanım gerekli tüm işlemlerle ilgilendiler. Kendilerine yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler