Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Pronet Kötü Hizmeti

profile
24 Mart
1.600

Bugüne kadar hep yanlış alarmlar yüzünden mağdur oldum. Sabrettim. Hep aradılar ikna ettiler. Ama artık en son bayramın birinci günü tatildeyken de yanlış alarm gelince canıma tak etti ve son verdikleri söz üzerine hiçbir cayma bedeli olmaksızın iptal hakkımı kullanmak istedim. Bunu kendileri söylediler zaten. Ben de buna göre uzattım hizmetimi. Fakat Ekim ayında resmen çıkmak üzerine imzalayıp yolladığım belgeyi işleme koymamakta ve her ay kredi kartımdan çekim yapmaya devam etmektedirler. Türlü türlü bahanelerle. Günde 30 defa yapılan taciz telefonlarını da eklemek isterim. Sistemi bunun üzerine kurmuşlar. Resmen her ay yavaş yavaş götürme düzeneği. Hayatımda almış olduğum en kötü hizmet. Yakında hukuki süreç başlayacak. Mahkemede görüşeceğiz sizinle.

Gelişme
Gelişme

21 Temmuz 11:39

Dedim iptal edeceğim hizmetinizden memnun değilim hep yanlış alarm çalıyor. Dediler bize bir şans daha verin eğer olur da yine yanlış alarm yaşanırsa taahhütsüz cezasız derhal işleminizi gerçekleştireceğiz. Dedim peki. 3 hafta sonra yine yanlış alarm çaldı. Artık yetti ve iptal etmek istiyorum dedim. Ekim 2022. Oyala oyala, kredi kartından çek çek, sonra özür dile iade et vs derken mart ayına geldik. Dedim dava açacağım. Dediler tamam bu sefer artık söndü bir daha kredi kartınızdan çekim yapılmayacak ve konu artık kapandı içiniz rahat olsun. Bakın ses kayıtlarım var elimde (hepsi rızası alınarak çekilmiş kayıtlar). Sonra geçen hafta bir SMS geldi ve kredi kartınızdan bakiye yetersiz diye çekim yapılamamıştır. Olaya bakın ya. Ses kayıtında açık net diyor ki bu iş bitti içiniz rahat olsun bir daha mevzu olmayacak. Meğersem aylardır yine para çekiyorlarmış. Bakın çok samimi söylüyorum. 40 yasındayım. Türkiye'de herkes gibi birçok konuda farklı şirketlerle sorun yaşamışımdır. Pronet'i 1. Sıraya koyarım. Çünkü etik davranmıyorlar ve bunu bir şirket politikası haline dönüştürmüşler. Yani evet müşteriye yanlış bilgi sağlayın ve bunun arkasında durun çünkü tüm müşteriler böyle davranmamız doğal ve normal. Bu derdimi sosyal medyada paylaştım 3 farklı arkadaşım yazdı. Bizler de davalığız. 2'si kazanmış diğerininki devam ediyor. Yani müşterisi ile davalık olmaktan keyif alan bir şirket bu Pronet.

19 Temmuz 10:04

Dedim iptal edeceğim hizmetinizden memnun değilim hep yanlış alarm çalıyor. Dediler bize bir şans daha verin eğer olur da yine yanlış alarm yaşanırsa taahhütsüz cezasız derhal işleminizi gerçekleştireceğiz. Dedim peki. 3 hafta sonra yine yanlış alarm çaldı. Artık yetti ve iptal etmek istiyorum dedim. Ekim 2022. Oyala oyala, kredi kartından çek çek, sonra özür dile iade et vs derken mart ayına geldik. Dedim dava açacağım. Dediler tamam bu sefer artık sondu bir daha kredi kartınızdan çekim yapılmayacak ve konu artık kapandı içiniz rahat olsun. Bakın ses kayıtlarım var elimde (hepsi rızası alınarak çekilmiş kayıtlar). Sonra geçen hafta bir SMS geldi ve kredi kartınızdan bakiye yetersiz diye çekim yapılamamıştır. Olaya bakın ya. Ses kayıtında açık net diyor ki bu iş bitti içiniz rahat olsun bir daha mevzu olmayacak. Meğersem aylardır yine para çekiyorlarmış. Bakın çok samimi söylüyorum. 40 yaşındayım. Türkiye'de herkes gibi birçok konuda farklı şirketlerle sorun yaşamışımdır. Pronet 'i 1. Sıraya koyarım. Çünkü etik davranmıyorlar ve bunu bir şirket politikası haline dönüştürmüşler. Yani evet müşteriye yanlış bilgi sağlayın ve bunun arkasında durun çünkü tüm müşteriler böyle davranmamız doğal ve normal. Bu derdimi sosyal medyada paylaştım 3 farklı arkadaşım yazdı. Bizler de davalığız. 2 'si kazanmış diğerininki devam ediyor. Yani müşterisi ile davalık olmaktan keyif alan bir şirket bu Pronet.

11 Temmuz 11:30

İptal ettik dedik anlaştık, tekrar para çekimi yapılamayacak dendi. Kabus gibi bir süreç yaşatıldı bana. Kaç defa artık merak etmeyin bu abonelik iptal edildi bir daha para çekimi olmayacak dendi ve yine de para çekimi yapıldı. Ses kayıtları bile var. Resmen dalga geçiliyor benimle. Bu şirket ile bir daha muhatap olmak istemiyorum. Beni aramayın sormayın para çekmeyin karşıma çıkmayın.

Ek
Ek
audioplayer-icon
Ek
audioplayer-icon
Pronet Logo
24 Mart 12:20
Can
29 Mart 10:27

Biraz geç olsa da teşekkürler

Can
11 Temmuz 12:48
Pronet Kötü Hizmeti
audioplayer-icon
Pronet Kötü Hizmeti
audioplayer-icon
Pronet Kötü Hizmeti

Kabus gibisiniz. Hayatımdan çıkın. Başka bir şey istemiyorum.

Benzer Şikayetler

4
Çözüldü

Pronet Aboneliğimi İptal Etmiyor

profile
21 Haziran
1.083

Evime ve iş yerime Pronet alarm sistemi kurdurdum. Sistemi bana satan satış ekibi satışın tüm tekniklerini kullanarak gayet başarılı bir şekilde satış...

1 Destek
5
Çözüldü

Pronet İptal Bedeli Başta Konuşulanın 9 Katı

profile
23 Mayıs
1.168
"Çok teşekkür ederim. Çok hızlı bir şekilde sorunum çözüldü. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum bu kadar hızlı geri dönüş beklemiyordum doğrusu. Sağ olun iyi çalışmalar..."
1 Destek

Pronet Ücretli Uygulamadan Hiç Bahsetmeyerek Beni Yanılttılar

profile
26 Nisan
1.625

Altı ay önce Pronet’ten üç kişi görüşmek için iş yerime geldiler. Alarm sistemi için beni ikna ettiler. Montaj elemanları sistemi kurmaya geldiklerinde 40 TL ek ücret talebinde bulundular. Ben de kurulumdan vazgeçtim. Arayıp yanlış anlaşılma olduğunu söylediler. Bundan sonra hiçbir ilave ücret talep...

1 Destek
4 Yorum
5
Çözüldü

Pronet Usulsüz Sözleşme Ve Cayma Bedeli

profile
28 Mart
890
"Söküm işleminin yapılacağını ve yüksek fiyattaki faturalarımın alınmayacağını ve ücretsiz iptal edileceğini beyan ettiler arayan kişilerin ilgisi gayet güzeldi hızlı ve mağdur etmeden sorunum çözüldü. Teşekkürler..."
Pronet Usulsüz Sözleşme Ve Cayma Bedeli
Pronet Usulsüz Sözleşme Ve Cayma Bedeli
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Pronet Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 2 sa 32 dk
Benzer Şikayet Yaz