Pronet İş Yeri Kamera Arızası Ve Yapmamak İçin Yalanlar

Gökhan Gökhan28 Eylül 13:11

Aksa Galvaniz firmamda Pronet kamera ve alarm sistemi kullanmaktayım kullanmaz olaydım. Kamera arızam için servis talebinde bulundum, yaklaşık olarak 1 aydır bozuk olarak kamera için kendi imkanlarımla arızayı gidermek içinde uğraştım ayrıca ama kamera bozuk. Servisten gelen arkadaş sadece internet kablosunu çıkardı taktı ve kabloda veya kamerada arıza var ancak yanımda kablo ve kamera yok sorunu çözemiyorum dedi. Koordinatörüne bildirdim 2 saat içinde ekip gelecek dedi tabii kide gelmedi. Arıyorum arayan yok gelen servis yok. Servisten gelen arkadaşta kablo ve kamera yokmuş inanabiliyor musunuz, sadece kabloyu gözüyle bakmak için mi geliyor bu servisler yapmamak ve oyalamak için nedir bu terbiyesizlik. 5 senedir aylık 300-400 lira para almak bunun karşılığı bu mudur? Daha önce de yaşadık bu durumu karışıklık olduğu için kusura bakmayın deyip iki haftada çözmeye çalıştılar amaçları yeni sıfır kamera takmamak, ikinci el onardıkları kameraları takıp 1-2 gün sora arıza yaşatmak ve sonrada yalan söyleyerek oyalamak ayıptır. 28.09.20 tarihinde bu sorunun çözülmediği takdirde aboneliğimin sonlandırılmasını ve Tüketici Mahkemesi'ne şikayette bulunacağımı belirtmek isterim. Bozuk olan kameram benim yerimde önemini ve aciliyetini gece gündüz 24 saat ocak sıcaklık kontrolünü yapmak zorunda olduğum ve takibini yürütmem gereken bir durumun sizler için bu kadar yalan dolan ve önemsiz olması sizden aldığım hizmetin karşılığını veremeyeceksiniz eğer neden sizle çalışalım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Pronet Logo Pronet 29 Eylül 16:42

Merhaba Gökhan bey, çözüm sürecinde bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyduk :) Güvenli ve sağlıklı günler dileriz :)

Pronet Logo Pronet 28 Eylül 13:32

Sayın Gökhan K; Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek ve memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede dönüş yapacağız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve taleplerinizi 444 1 911 numaralı çağrı merkezimiz aracılığıyla bize iletebilirsiniz. Tüm başvurularınız için 444 1 911 Pronet Alarm Haber Alma Merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler