Pronet ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Erdal'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Pronet İptal İşleminin Yapılmaması

1.239görüntüleme
Erdal
Erdal 24 Kasım 2020 12:47
ÇözüldüÇözüldü
Erdal'ın Teşekkür Mesajı
“Yetkili arkadaş aradı yardımcı oldu. Problem çözülmüşdür. Teşekkürler”

Pronet firmasıyla 10 yıldır çalışıyoruz. Son zamanlardaki uyguladığı fiyat politikası yüzünden ayrılacağımı söyledim. İptal formu gönderdim. Kaç kere telefon görüşmesi yapmamıza rağmen hala ücret çıkarıyorlar. Telefonda görüştüğümüz çağrı merkezi personeli alaylı bir şekilde dalga geçer gibi bu parayı da ödeyeceksiniz beni ilgilendirmez gibi söylemler de bulunuyor. Hepimiz birer tüketiciyiz. Gerekli kişiler dönüş yapacak denildi ve dönüşte yapılmadı.

Pronet Logo
Pronet24 Kasım 2020 12:48

Sayın Erdal T.; Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek ve memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede dönüş yapacağız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve taleplerinizi 444 1 911 numaralı çağrı merkezimiz aracılığıyla bize iletebilirsiniz. Tüm başvurularınız için 444 1 911 Pronet Alarm Haber Alma Merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr

Pronet Logo
Pronet26 Kasım 2020 17:08

Sayın Erdal T., çözüm sürecinde bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyduk :) Güvenli ve sağlıklı günler dileriz :)

Erdal
Erdal26 Kasım 2020 17:20

Yetkili arkadaş aradı yardımcı oldu. Problem çözülmüşdür. Teşekkürler

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Erdal
Erdal26 Kasım 2020 17:18
 

Pronetteki arkadaşla görüşdük konuyla alakalı yardımcı oldular. Problemi çözdük teşekkürler

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler