Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Pronet İptal Etmek İmkansız Bin Dereden Su Getiriyorlar

profile
09 Mayıs
651

Antalya Kepez Altınova kaporta boya işiyle uğraşıyorum Pronet alarm çalışanları iş yerime geldiler bana alarm sistemi kurmak için çok uğraşıp anlattılar yalnız anlatılan ve yapılanlar çok farklı Pronet alarm sistemi kurduktan sonra telefonumda Pronet Plus ücreti için alarm parası hariç 189 TL ek ücret yansıttılar. Ben kurulum yapıldıktan sonra bana söylediler. Her şey oldubittiye getirdiler. Benim 14 günlük cayma hakkımın olduğunu araştırdım bana bunları söylemediler alarm kurulduktan 4 gününde iptal etmek istediğimi söylememe rağmen 1000 dereden su getirdiler. İptal bana iade faturası olacağını cayma hakkımın olmadığını söyleyerek üstü kapalı tehdit ettiler. Çok pişmanım keşke böyle bir şeyle girmeseydim şimdi uğraşıyorum Tüketici Hakları'na gidip şikayet edeceğim mahkeme mahkeme hakkımı arayacağım. Beni mağdur ettiğini sözleşme imzalatıp bana okumadan anlatmadan imzalattılar. Beni zarara uğrattılar maddi ve manevi şikayetçiyim. Her platformda bu konuyu anlatıp paylaşacağım. Lütfen bu konunun bir an önce çözülmesini istiyorum.

Pronet Logo
09 Mayıs 23:20
Pronet Logo
10 Mayıs 09:15
Murat
15 Mayıs 17:29

Şikayet var çok teşekkür ederim

Benzer Şikayetler

Pronet Benden Habersiz 40 Bin TL'mi Çekti

profile
3 hafta önce
478

Mart ayında kuaför salonuma alarm sistemi taktırdım. Aylık 500 TL'ye anlaşmıştık, daha sonra aylık ücretleri artmaya başlayınca iptal ettirmek istedim. 3 gün önce hesabımdan 40 bin TL çekilmiş ve bana 24 ayı birden aldıklarını söylediler. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Paramın iadesini istiyorum...

5
Çözüldü

Pronet'ten Aldığım Kamera Hiç Net Değil

profile
09 Haziran
529

1 gün önce Pronet adı altında aylık 650 TL'ye alarm ve kamera için sözleşme yaptılar. Daha sonra hareket sensörleri kameralı takıldı diye buna 1300 TL...

1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Sude

Sözleşmemiz bizim şubatta bitti hala gelip ürünlerini bile almadılar 2 senedir kutuda duran alarma ücret ödedik bir çözüm bulamadılar ilgisizler aymaz bir kurum. Artık tak etti Tüketici Heyeti ve mahkemeye gideceğiz sizde gidin bence.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Pronet Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 2 sa 29 dk
Benzer Şikayet Yaz