Pronet Haksız Kazanç Sağlanması

Zeliha Zeliha21 Ekim 10:56

S-366775 ve s-435309 alarm ve kamera üzerine iki adet sistemin kullanıcısıyım. İlgili firmadan hizmet aldım fakat fahiş fiyat artışından dolayı aboneliğimi iptal ettirmek istedim. 2-3 ay uğraştan sonra ikna ekibi geldiğinde ücretsiz kullanım hakkı tanımlayacaklarını ilettiler. Fakat kendilerine de ücretsiz tanımlamadan sonra yine iptal edeceğimi bildirip özellikle not almalarını söyledim.

İlgili firma ise bu notun işlenmediğini belirtip süremin dolmasına rağmen ne bir ulaşım sağladılar ne bir uyarıda bulundular fatura çıkartmaya devam ettiler. İptal beyanımı yapmama rağmen fatura çıkarmaya devam ediyorlar. 1400 TL gibi bir rakam istiyorlar. Konu ile ilgili yasal haklarımı kullanacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Pronet Logo Pronet 23 Ekim 17:09

Sayın Zeliha Y; Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konu ile ilgili size en kısa sürede destek vermek istiyoruz.Ancak iletişim bilgilerinizden size ulaşamamaktayız. İlgili konunun çözümü için alternatif numaranızı şikayetvar.com üzerinden iletebilirseniz size en yakın sürede dönüş sağlayacağız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve taleplerinizi 444 1 911 numaralı çağrı merkezimiz aracılığıyla bize iletebilirsiniz. Tüm başvurularınız için 444 1 911 Pronet Alarm Haber Alma Merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr

profile-icon Zeliha 21 Ekim 11:23

Buradaki süreç faturamı görüntülemek değil. Sizin yapmış olduğunuz dolandırıcılık iptal edin dememe rağmen işleyişe devam etmenizdir.

Pronet Logo Pronet 21 Ekim 11:08

Merhaba Zeliha Y, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Hesap ekstreniz ve fatura detaylarınız için https://oim.pronet.com.tr/Login.aspx adresinden detaylı kontrol yapabilirsiniz. Geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek ve memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede dönüş yapacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr 444 1 911

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler