Toplam çözüm sayısı
..
Pronet ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Fatih'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız 5

  • profile
1 Destekçi

Pronet Firma Kapanışı Ve Sistem İptali Hk.

688görüntüleme
Fatih
Fatih 11 Aralık 2020 10:44
ÇözüldüÇözüldü
Fatih'in Teşekkür Mesajı
“Süreçle ilgili destekleri ve yardımları için zeynep hanıma çok teşekkür ederim hızlı ve kolay çözülmesi için çok yardımcı oldu. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.”
 
pronet-firma-kapanisi-ve-sistem-iptali-hk-1.pdfpdf

Firmamız pandemi nedeniyle kapanmıştır. Alarm taahhüdümüz bitmeden sistem iptali için başvuru yaptık fakat 1 haftadır söküm için firma aranmamıştır. Müşteri hizmetlerini arayarak firmamız pandemi dolayısıyla kapandığını ve yeni gelen firmanında cihazlarınızı ve alarmı sökmemizi istemesini izah ettiğimiz halde bellibir süreç olduğunu söyleyerek bizleri oyalıyorlar. Durumu bilgilerinize sunar gereğini arz ederim.

Pronet Logo
Pronet11 Aralık 2020 10:45

Sayın Fatih Ö.; Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek ve memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede dönüş yapacağız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve taleplerinizi 444 1 911 numaralı çağrı merkezimiz aracılığıyla bize iletebilirsiniz. Tüm başvurularınız için 444 1 911 Pronet Alarm Haber Alma Merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr

Fatih
Fatih14 Aralık 2020 12:30

Süreçle ilgili destekleri ve yardımları için zeynep hanıma çok teşekkür ederim hızlı ve kolay çözülmesi için çok yardımcı oldu. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler