Pronet Cihaz Söküm Randevusu Verilmiyor

Banu Banu4 hafta önce

15 Eylül 2020 tarihinde Pronet Güvenlik Hizmetleri a. Ş. İle olan 2 yıllık sözleşmem sona erdi. 2 Eylül 2020 tarihinde sistem iptal yazımı yollayarak aboneliğimi iptal etmelerini beyan ettim. Çeşitli bahaneler uydurarak iptal yazımı da göndermeme rağmen cihaz sökümü bir türlü gerçekleştirilmedi. Eylül 2 sinde göndermiş olduğum iptal yazısına karşılık faturalama işlemlerinin durdurulmuş olduğu beyan edildi fakat 15 Eylülde kredi kartımdan fatura çekimi gerçekleştirildi. Eylülün 2 sinden beri cihaz iptal yazımı da göndermiş ve aciliyetini belirtmeme rağmen halen cihaz sökümü gerçekleşmedi. Telefonda da sürekli arayıp aciliyet belirmeme rağmen türlü oyalama taktikleri ile bir türlü talebim dikkate alınmamaktadır. Ayrıca cihaz sökümü için defalarca aramış olmama rağmen bir türlü sonuç alamadım. Haksız yere çıkarılan 259.84 TL faturanın ödenmesini ve iptal işleminin tamamlanmasını talep ediyorum.

Cevaplar

Pronet Logo Pronet 4 hafta önce

Merhaba Banu A., çözüm sürecinde bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyduk :) Güvenli ve sağlıklı günler dileriz :)

profile-icon Banu 4 hafta önce

2 Eylülden beri yaklaşık her gün sizi arayıp cihaz sökümü talep etmeme rağmen çeşitli bahaneler uyduruyorsunuz. Israrla gerçekleştirmediğiniz sistem iptali-cihaz sökümüne karşılık her türlü yasal yollara başvuracağımdan emin olabilirsiniz.

Pronet Logo Pronet 4 hafta önce

Sayın Banu A.; Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek ve memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede dönüş yapacağız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve taleplerinizi 444 1 911 numaralı çağrı merkezimiz aracılığıyla bize iletebilirsiniz. Tüm başvurularınız için 444 1 911 Pronet Alarm Haber Alma Merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Muratcan 3 hafta önce  

    Geçmiş olsun daha çok oyalanacaksınız ve burada sorununuza hiçbir çözüm üretmeyip şikayetiniz çözüldü olarak belirtip teşekkür etmeniz istenecek. Umarım en kısa sürede kurtulursunuz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler