Pronet ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ömer'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
2 Destekçi

Pronet Alarm Sistemi Üyelik İptal Talebimi Yerine Getirmiyor

742görüntüleme
Ömer
Ömer 07 Kasım 2020 21:56
ÇözüldüÇözüldü
Ömer'in Teşekkür Mesajı
“Konu çözüme kavuşmuştur, ilginize teşekkür ediyorum...”

Bende aynı sebepten dolayı bu siteye mağduriyetini yazan bir çok kullanıcı gibi defalarca 444 1 911 numaralı telefonlarını arayıp, üyelik iptali talebimi kayıt yaptırdım, işlemi başka bir birim tarafından yapıldığından, aranılacağımı söylemelerine rağmen, geriye dönüş yapmadıkları için, üyelik iptali işlemlerimin yapılmaması sebebi ile konuyu ilk olarak Ticaret Bakanlığı'na daha sonra da CİMER'e aktararak mağduriyetime sebep olan bu firma hakkında son olarak ta Adalet Yolu ile Tüketici Hakları Mahkemesi nezdinde hakkımın alınmasına  müsaade etmeyeceğimi belirtirim.

Pronet Logo
Pronet07 Kasım 2020 22:18

Sayın Ömer O.; Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek ve memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede dönüş yapacağız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve taleplerinizi 444 1 911 numaralı çağrı merkezimiz aracılığıyla bize iletebilirsiniz. Tüm başvurularınız için 444 1 911 Pronet Alarm Haber Alma Merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr

Pronet Logo
Pronet09 Kasım 2020 17:33

Merhaba Ömer O., çözüm sürecinde bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyduk :) Güvenli ve sağlıklı günler dileriz :)

Ömer
Ömer30 Kasım 2020 11:21

Konu çözüme kavuşmuştur, ilginize teşekkür ediyorum...

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler