Toplam çözüm sayısı
..
Pronet ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İsmail'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız 5

Pronet Alarm 2 Ay Önce İş Yerimden Cihazlarını Söktü, Söküm Bedeli Aldı

615görüntüleme
İsmail
İsmail 22 Aralık 2020 14:34
ÇözüldüÇözüldü
İsmail'in Teşekkür Mesajı
“Sorunum çözüldü teşekkür ederim”

İş yerim de 3 yıl aşkın Pronet kullandım dolar bazında fatura ödeyerek malum dolar yükseldi bende iptal ettirdim. Uzun uğraşlardan sonra sistemi iptal ettirdim görüştüğüm danışman benden söküm ücreti alınmayacak dedi. Ama bana şimdi 2 ay önce sökülen cihazları söküm bedelini yansıttılar böyle firma olamaz.

Pronet Logo
Pronet22 Aralık 2020 14:40

Merhaba İsmail M., öncelikle vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Montaj işlemleri gibi söküm işlemleri de mekanınıza, elektrik tesisatınıza ve ürünlerimize zarar gelmemesi için uzman ekiplerimizce yapılmaktadır. Bu sebeple teknik servis hizmet bedeli alınmaktadır. Bu süreçte yaşadığınız sıkıntıyı çözümlemek, geri bildiriminizi teşekküre dönüştürerek memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede tarafınıza ulaşıp elimizden geleni yapacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr 444 1 911

Pronet Logo
Pronet22 Aralık 2020 16:50

Merhaba İsmail M, çözüm sürecinde bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyduk :) Güvenli ve sağlıklı günler dileriz :)

İsmail
İsmail22 Aralık 2020 19:41

Sorunum çözüldü teşekkür ederim

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler