Toplam çözüm sayısı
..
Pronet ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
5 Destekçi
  1 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Pronet 4.000₺ Sistem İptal Etme Ödeneği İstiyor

2183görüntüleme
Sümeyye
Sümeyye 17 Ağustos 21:32
Pronet 4.000₺ Sistem İptal Etme Ödeneği İstiyor
Pronet 4.000₺ Sistem İptal Etme Ödeneği İstiyor
Pronet 4.000₺ Sistem İptal Etme Ödeneği İstiyor
+2

Geçen sene dükkanımı yeni yerleştirirken Pronet çalışanları geldi. Bende içerisinde bulunan ürünlerimi korumak için tamam dedim ve gün içerisinde gelip cihazları taktılar. Sözleşme yapılmadan önce indirimlerinden gelecek olan faturalarımdan bahsedildi. Ama sonradan anladım ki söylenenle yapılan asla bir değil. Bana sözleşme ile ilgili verilen bilgiler süreçler doğru değil. Faturam 150/170 iken 300 küsürlerde fatura ödemeye başladım. Kendilerine ait olan 2 app uygulaması indirmemi söylediler indirdim ve bir tane uygulamanın kullanıma başladıktan sonra ayrıca onun için para aldıklarını da gördüm. İptal dilekçesi doldurup gönderdim ve bunu kabul etmediler 2.000₺ gibi bir ücret verdikten sonra kapatma lemi yapabileceğimi söylediler.

Bu ücreti veremediğim için devam ettirmek zorunda kaldım. Daha sonra yan tarafımda yeni açılan dükkanda Pronet üyeliği yaptı beni referans olarak göstereceklerini söylediler faturalarıma baktım hiçbir indirim yapılmamış. Aradım durumu anlattım referans olduğunuz biri gözükmüyor dendi. Daha sonrasında bu hata değiştirildi. Yan tarafımda bulunan dükkan sahibi arayıp bağırıp çağırdı için faturası yarı yarıya indirildi ve onun sisteminin içinde kamerada mevcut bende sadece alarm sistemi mevcut. Bu süre zarfında kartımdan 170₺/300₺ kafalarına göre çekimler yapılıyor. Aradım bunu yapabiliyorsunuz madem neden bana yapmıyorsunuz dedim böyle bir indirim kimseye asla yapmadıklarını söylediler bir de utanmadan.

Yarım saat sonra tekrar aradılar sizi mağdur etmemek adına pandemi sürecinde faturamın yarısı kadar bir ödeme alacaklarını söylediler. Belli bir süre böyle devam etti. Zaten o süreçte de kapanma geldiği için bütün iş yerleri tamamen kapatıldı. 31 temmuzda dükkanımın kapanışı vermek zorunda kaldım. Tabii ki Pronet beni yine şaşırtmadı. İptal etmek istediğimi, ödeme yapamadığımı bütün kartlarımın bakiyesinin olmadığını ve kapandığı söyledim. Pronet bünyesinde 2 arkadaşla telefon konuşması gerçekleştirdik beni anladıklarını düşündüm.

Bu site de şikayet oluşturduğum için kaldırmamı istediler. Ki gerçekten beni anladıklarını düşündüğüm için kaldıracaktım. Böyle bir şey olmadı kapatma ücreti 2.000₺' den 4.000₺ çıktı. Böyle olmasının sebebi de bana uyguladıkları indirimleri de hesaba katıp böyle bir rakam çıkardılar ortaya. Ben ödeme yapmıyorum değil bakın yapamıyorum. Gereken bütün işlemleri yapabilirler benim ödeyecek gücüm yok maalesef. Bende gereken her şeyi yapacağım.

Pronet Logo
Pronet18 Ağustos 08:39

Sayın Sümeyye K; Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek ve memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede dönüş yapacağız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve taleplerinizi 444 1 911 numaralı çağrı merkezimiz aracılığıyla bize iletebilirsiniz. Tüm başvurularınız için 444 1 911 Pronet Alarm Haber Alma Merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr

  • profile
  • profile
  • profile
5 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Kürşat
Kürşat10 Ekim 04:41
 

Derhal Cumhuriyet savcılığına gidip suç duyurusunda bulunun ahsi halde haciz yolluyorlar şirket sahibi Alp isminde Yahudilik asıllı İsrail de sizin bizim paralarımız ile gününü gün eden bir şahıs günde şirketi kaç kişi basıyor polislik oluyorlar bir bilseniz? Derhal zaman kaybetmeden suç duyurusunda bulunun aksi halde benim gibi 9.700 TL havadan para ödersiniz

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile