Pronet 4 Aydır Sistemi İptal Etmiyorlar

Burçin Burçin19 Ekim 12:17

Yaklaşık 3 senedir İzmir'de bulunan evimde Pronet'e ait alarm sistemini kullanıyordum fakat oluşan sartlardan dolayı ihtiyacım olmadığı için sistemi iptal etmek için 6. ayda çağrı merkezi ile görüştüm, daha sonra tarafıma dönüş olmadığı için 7. Ayın 21'inde tekrar aradım fakat tarafıma bir iptal yazısı gönderileceği söylendi fakat gönderilmedi tekrar 9. Ayın 14 'ünde aradım, fakat yine sistemi iptal ettiremedim.

Bir türlü sistemi iptal ettiremiyorum ve bu süreçte 4 aylık 1800 TL fatura çıkarmışlar ve bunu ödememi ve ödemezsem iptal etmeyeceklerini söylüyorlar.Defalarca iptal etmeye çalışmamıza rağmen benim beyanımı esas almayıp keyfi fatura çıkartıyorlar. Aylardır kullanmadığım sistemi iptal etmeyip 1800 TL aylık fatura çıkartıp üstüne bunu ödeyip iptal edeceklerini söylüyorlar ki ödesen de iptal edecekleri meçhul. İlk anlaştığım zaman arkadaşım demişti  bunlarla anlaşma, rakip firmasıyla anlaş her şey daha kolay olur diye. Hem rakiplerinin 4 kati fiyat alıyorlar hem de iptal etmiyorlar. Pronet pişmanlıktır.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Pronet Logo Pronet 23 Ekim 17:56

Merhaba Burçin D.; çözüm sürecinde bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyduk :) Güvenli ve sağlıklı günler dileriz :)

Pronet Logo Pronet 19 Ekim 12:18

Merhaba Burçin D.; öncelikle vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Talebiniz ile birlikte bir mağduriyet yaşanmaması adına faturalamanızı durdurduk. Talebiniz ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Siz de bu süre zarfında sisteminizi kesintisiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu süreçte yaşadığınız sıkıntıyı çözümlemek, geri bildiriminizi teşekküre dönüştürerek memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede tarafınıza ulaşıp elimizden geleni yapacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr 444 1 911

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler