Pronet Güvenlik Talep Telefon Şikayetleri

(79 şikayet)

Behiç'in Teşekkür Mesajı

Pronet firması sikayetvar.com sitesinde sorunumu ilan etmemi takip eden süreçte hemen sorunla ilgilendi ve çok kısa bir sürede şikayetim konusu alarm aboneliğini sonlandırıp alarmı demonte etti. Bunu da tarafıma hiçbir ödeme yaptırmaksızın gerçekleştirdi. Tüm kamuoyu huzurunda kendilerine teşekkür ederim. Özellikle süreci iyi yöneten Zeynep hanıma da teşekkür ederim. Sorunum çözülmüştür. Şikayetvar sitesine de ayrıca teşekkür ederim. Saygılarımla Behiç Ç.
01 Kasım

Alpay'ın Teşekkür Mesajı

Şikayet var üzerinden yaptığım şikayeti ilgili birim inceleyip üyelik iptalini gerçekleştirdiler ve yansıtılan faturayı da iptal ettiler. Teşekkürler.
15 Ekim

Nusret'in Teşekkür Mesajı

Esenevler Mah tas apt adresindeki adıma kayıtlı olan problem Pronet tarafından çözülmüş olup kendilerine teşekkürler ediyorum Nusret U.
04 Ekim

Ceren'in Teşekkür Mesajı

Çözüm Merkezi’nden Kemal Bey ile işlenleri görüştük ve kendisi servis ücretinin iptali için yardımcı oldu. Ancak keşke normal Çağrı Merkezi’nden de böyle bir yaklaşım görseydik. Teşekkürler Kemal Bey.
17 Eylül

Engin'in Teşekkür Mesajı

Zeynep Selin hanımın ilgisi sayesinde sorun çözüldü teşekkürler
20 Ağustos

Özmen'in Teşekkür Mesajı

İşlemim sonuçlanmıştır teşekkürler.
10 Ağustos
Pronet Güvenlik

3 yıldır Pronet kullanıyoruz. Normal şartlarda 2 yıl süren üyeliğimizi telefonda yanlış bilgi vererek uzatmışlar. Yerimizi kapatma kararı aldığımız için Pronet'i aradım. Taahhüdümüzün olmadığını ve gelip sökmel…

14 Haziran

Ömer'in Teşekkür Mesajı

Kendilerine çok teşekkür ederiz
09 Haziran
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları