Pronet Güvenlik Talep Telefon Şikayetleri

(75 şikayet)
Pronet Güvenlik

Bugün bünyenizde hizmet veren 3 ayrı kişi ile görüştüm. Talebim fatura tutarımın yüksekliği sebebi ile yeniden yapılandırma ve/veya iptal işlemimin yapılmasıydı. Harika bir App uygulaması yapmışsınız, 7/24 tele…

1 g
Pronet Güvenlik

Pronet'i arayıp taşınacağımızın bilgisini verdim. İptal etmek istediğimi ve acil olarak söküm talep ettiğimi belirttim. Bunun üzerine 3 kez daha arayıp, dakikalarca telefonda bekleyip, tekrar tekrar talebimi ye…

18 Aralık 2018

Kudret'in Teşekkür Mesajı

Sorunum çözüldü. Cihaz geçen gün söküldü. Eylül ayında yaptığım başvurudan dolayı, eylülden beri alınan ücretlerin iade edileceği söylendi. Sorunumla ilgilenip çözen ilgililere teşekkür ederim.
08 Aralık 2018

Ufuk'un Teşekkür Mesajı

Sorun çözüldü. Ancak bu kadar yormayıp, uzun sürmeseydi daha iyiydi. İptal işlemleri profesyonel bir yaklaşımla yapıldı.
22 Kasım 2018
Pronet Güvenlik

Ben bu firmanın s-4**78 numaralı müşterisiydim. Sözleşmeyi dolar kuru üzerinden yapmışlar. Sözleşme ve taahhüt sürem bitince aboneliğin iptaline ilişkin talebimi defalarca gerek telefonda, gerek mail yolu ile v…

01 Kasım 2018

Behiç'in Teşekkür Mesajı

Pronet firması sikayetvar.com sitesinde sorunumu ilan etmemi takip eden süreçte hemen sorunla ilgilendi ve çok kısa bir sürede şikayetim konusu alarm aboneliğini sonlandırıp alarmı demonte etti. Bunu da tarafıma hiçbir ödeme yaptırmaksızın gerçekleştirdi. Tüm kamuoyu huzurunda kendilerine teşekkür ederim. Özellikle süreci iyi yöneten Zeynep hanıma da teşekkür ederim. Sorunum çözülmüştür. Şikayetvar sitesine de ayrıca teşekkür ederim. Saygılarımla Behiç Ç.
01 Kasım 2018

Alpay'ın Teşekkür Mesajı

Şikayet var üzerinden yaptığım şikayeti ilgili birim inceleyip üyelik iptalini gerçekleştirdiler ve yansıtılan faturayı da iptal ettiler. Teşekkürler.
15 Ekim 2018

Nusret'in Teşekkür Mesajı

Esenevler Mah tas apt adresindeki adıma kayıtlı olan problem Pronet tarafından çözülmüş olup kendilerine teşekkürler ediyorum Nusret U.
04 Ekim 2018
13 Eylül 2018

Engin'in Teşekkür Mesajı

Zeynep Selin hanımın ilgisi sayesinde sorun çözüldü teşekkürler
20 Ağustos 2018
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları