28 Şubat 2014

Pronet Güvenlik Yangın Dedektörüm Çalışmıyor

08.02.14 tarihinde binamızda bulunan elektrik tesisatı yanmıştır. Yangın tesisatın geçtiği binanın hava kanalı içerisinde çıkmış 3. kata kadar ilerlemiş ve itfaiye müdahalesi ile söndürülmüştür.
Yaklaşık 5 aylık bir evladım var ve doğuştan aort ve kalp rahatsızlığı var. Bu sebepten solunum yolu enfeksiyonu önem arz etmektedir.

3-4 gün sonra servis geldi ve kontrol sonunda yangın dedektörü program hatası olduğu ve çalışmadığı anlaşıldı ve tutanak tutuldu. Yangın meydana çıktığında Allah'a şükür ailece evde değildik. Yaklaşık olarak 18 aylık Pronet üyeliğim mevcut olup; ilk günden bu yana çalışmayan bir sisteme düzenli olarak ödeme yapmışım. Ailemi, canımı, malımı çalışmayan bir sisteme güvendim.

Ozgur 383 Okunma

Cevaplar

  • Ozgur14 Nisan 2014

    Çözümün olması gerekirken iptal edilen sözleşmem için faizli fatura geldi. Kullanmadığım sisteme ait.

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi06 Mart 2014

    Sayın Erol, İletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş Gülden Uzun

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi28 Şubat 2014

    Sayın Erol, Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede geri dönüş yapıyor olacağız. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş Gülden Uzun

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön