19 Şubat

Pronet Güvenlik Verilmemiş Hizmetin Faturası.

Başka bir firmaya geçmem nedeniyle bitirdiğim aboneliğim için vermedikleri servis hizmetinin faturasını kestiler. Bu durumla ilgili emsal davalar mevcut. Ben de sorunun çözümü için Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurdum. Ancak yaptıkları savunmada aboneliğimin "iş yeri" olduğunu söylediler ve THH bireysel başvurulara baktığı için davayı reddetti. Aboneliğimin iş yeri olarak yapılmış olduğunu o sırada öğrendim.

Yıllardır "ev" olarak kullanılan daireye ne sebeple bu işlemi yaptılar hiç fikrim yok. Dahası iş yeri aboneliklerinde almaları gereken belgeler arasında "vergi levhası" bulunuyor. Tabi ki ellerinde böyle bir belge yok. 2017 Ağustos ayından beri bu firma ile mücadele ediyorum.

Elvin 640 Okunma

Cevaplar

 • Elvin'in Teşekkür Mesajı27 Şubat

  Teşekkür ederim

 • Pronet Güvenlik Temsilcisi20 Şubat

  Sayın Elvan D.; Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan, çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Başvurunuzla ilgili olarak müşteri hizmetlerimiz 20.02.2018 tarihte sizinle irtibata geçmiş ve talebiniz hakkın da bilgilendirme yapmıştır. İletişim kanalımız http://www.pronet.com.tr/iletisim üzerinden bize ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr

 • Elvin19 Şubat

  Vermedikleri hizmetin söküm hizmeti olduğunu da belirteyim. Herkese aynı şeyi yaptıklarını görüyorum. Ve sorunun çözüldüğünü söyleyerek teşekkür edenleri gördüm burada. Madem söküm bedelini almayabiliyor Pronet (çünkü zaten kendileri sökmediler) benden de tahsil edilen bu fatura için iade talep ediyorum.

 • Pronet Güvenlik Temsilcisi19 Şubat

  Sayın Elvin D; Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek ve memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede dönüş yapacağız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve taleplerinizi [email protected] ya da http://www.pronet.com.tr/iletisim kanalıyla bize iletebilirsiniz. Tüm başvurularınız için 444 1 911 Pronet Alarm Haber Alma Merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön