29 Ocak 2014 #2264017

Pronet Güvenlik Üyelik Sonlandırma Bedeli!

2010 yılında üye olduğum Pronet Güvenlik’ten Ocak 2014 itibariyle üyelik bedelini yüksek bulmam nedeni ile ayrılma talebinde bulundum. 2 yıllık taahhüt edilen süreyi doldurduğum için ayrılmamda sakınca olmadığını söylediler fakat cihazın söküm bedeli olarak 50$ ödemem gerektiğini belirttiler.


Sistem kurulurken üyelik başlangıcı, kurulum bedeli gibi sebeplerle toplu bir ödeme yapmıştım zaten fakat üyelik sonlandırma da alınan 50$'ı gereksiz ve yüksek buluyorum.


Böyle bir bedeli ödemek istemiyorum. Eğer bir tanıdığıma sistemi aktarma yaparsam bu bedeli ödemekten kurtulabileceğimi de söylediler. Bu durumda firmanızı hangi tanıdığıma önerebilirim acaba?

Neşe 203 Okunma

Cevaplar

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın Aktuğ, İletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Aktuğ, Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede geri dönüş yapıyor olacağız. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön