16 Temmuz 2014
Yorum Yap
#2569492

Pronet Güvenlik Söküm İçinde Para Alıyor

Yaşadığım maddi sıkıntı sebebiyle taahhüt bitiminde sistemimi iptal ettirdim. Sözleşme iptaline yüz yüze görüşmem için bir arkadaş yönlendireceklerini belirttiler.Yönlendirdikleri kişi beni aradı ve durumu kendisine anlattım.50$ +kdv söküm bedeli yansıyacağını belirttiler ve bu rakamı ödeyemeyeceğimi maddi sıkıntıdan dolayı iptal ettiğimi belirttim. İlgili arkadaş yardımcı olacağını belirtti ve bir daha Pronet'ten arayıp soran olmadı.


İçeride kalan 360 tl'lik bakiyemi taksitlendirmek için aradığımda borcun 500 küsür lira olduğunu belirttiler. Benim onayım olmadan birde söküm ücreti yansıtmışlar. Sistem için hem aylık olarak yüksek bir miktar alıyorlar birde söküm için fatura çıkarıyorlar.

Gülbahar 2.807 Okunma

Cevaplar

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Sayın Bilkay İletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınız ile görüşme sağlanmıştır. Saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş Arzu Kalalıoğlu

  • Gülbahar16 Temmuz 2014

    Pronet tarafıma dönüş yaptı ve bu bedeli alacaklarını belirttiler. Müşteri memnuniyeti anlayışınıza hayran kaldım gerçekten. Yardımcı olmak için değil hala para koparmak için uğraşıyorlar. Yazık..

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler