23 Ocak 2014 #2252192

Pronet Güvenlik Söküm Bedeli İstiyor

Bir çalışanı vasıtasıyla maalesef Pronet Güvenlik'e sözleşme imzalamıştım. İptal etmek istediğimde okumadığımız sözleşmenin 2 yıllık olduğunu öğrendim. İptal için bu süreyi bekledim ve iptal etmek istedim sebeplerin başında gereksiz yere alarmın çalması sorunun teknik yetersizlik sonucu çözülememesi vs.


Bende iptal işlemi istedim bunun üzerine kuru sabitleyelim ve 30 kg üzerine duyarlı dedektör takalım dediler. Gelen kişi adet başına 2 usd daha faturaya aylık yansır dedi kabul etmedim. Sorunu çözmediler üstüne para istediler. Benden 1 yıllık bedeli peşin kredi kartımdan sabahın 07'sinde çekmişler itiraz ettim iade ettiler ama sorun yine çözülmedi. İptal işlemleri için 50 usd daha karttan keseceklerini söylediler bu nedir.

Sinan 168 Okunma

Cevaplar

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın Ebren, Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmış ve tarafınızla mutabık kalınmıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına iletmiş olduğunuz yorumlar bize ışık tutacaktır. Desteğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş Gülden Uzun

  • Sinan28 Ocak 2014

    İlgili şirket yetkilisi beni arayarak konuyla ilgili gerekli sorunları giderme işlemlerini yapmayı teklif etti. Bekliyorum... Umarım iyi bir sonuç olur...ama keşke bu sorunu ilk baştaki konuşmada çözmeye çalışsalardı da bu aşamaya gelmeseydi.

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın Ebren, Ben Pronet Çözüm Merkezinden Gülden Uzun Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür diler, konu ile ilgili bize destek fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederim. Hizmet kalitemizi artırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına en geç 2 iş günü içinde şikâyetinizin çözümüne dair sizinle ben görüşme sağlıyor olacağım. Bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederim. Saygılarımla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön