30 Ağustos 2014

Pronet Güvenlik Satış Elemanları Site Güvenliğini Hiçe Sayıyor!

29.08.2014 20:40 Kapı zili apartman girişinden çalıyor. Kim O? Pronet. Kapıyı açar mısınız?
İlgilenmiyoruz. Karşı komşumun zili çalıyor. (Kadıncağız 80 yaşının üstünde) Satış Elemanları N. T. ve E. A. bu sefer de onu taciz ediyorlar. Yönetimden izin aldınız mı diye soruyorum.
Hayır Bu saatte izin almadan insanları nasıl rahatsız edersiniz. Üstelik de bir güvenlik firmasının asla yapmaması gereken bir hareket bu.


Emniyet tanımadıklarınıza kapıyı açmayın diyor. Bu güvenlik firmasının emniyet kurallarını hiçe sayıyor. "kapıyı açar mısınız?" diyorsunuz. Tartışma sürüyor. Ya yönetimle birlikte gezin ya da polis çağıracağım diyorum. E. A. çağır diyor.

Levent 2.276 Okunma

Cevaplar

  • Levent05 Eylül 2014

    Yapmış olduğum değerlendirme de sadece 1. soruya ve 4 soruya cevap vermek isterdim. Çünkü Pronet Firmasının 2. ve 3 sorular için ürettiği (üretti ise) çözüm hakkında bilgi sahibi değilim. Ama sisteminiz işaretlememi gerektirmektedir. Bu oylamada 0 hiç memnun değilim 5 ne memnunum ne de değilim ise 5'tir. Ama 5 az memnunum anlamını taşıyorsa oyum 0'dır

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi02 Eylül 2014

    Sayın T., İletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınız ile görüşme sağlanmıştır. Saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön