31 Ekim 2016
Yorum Yap
#6826764

Pronet Güvenlik Pişmanlığı

Pronet Güvenlik'ten çıktım 5 ay taahhüt var diye para ödedim sonra taahhüt bittikten sonra üyeliğimin sonlanacaklarını söylemelerine rağmen geçen fark ettim ki 4 aydır da hala her ay kartımdan paralarını çekmeye devam ediyorlar. Sistemi kullanmadığım ve para iadesini istediğim de ise böyle bir hakkımın olmadığını iptal etmek istiyorsam yine 50 dolar daha para ödemem gerektiğini söylediler. Hizmet nedir bilmiyorlar ama çok güzel para alıyorlar hem de piyasadaki diğer firmalardan daha pahalı olarak!

Çağlar 2.543 Okunma

Cevaplar

  • Çağlar15 Mayıs

    Defalarca telefon etmeme rağmen tarafıma hiçbir dönüş yapılmadığı için buraya şikayetimi yazdım ve yukarıdaki yorumlarından sonrada yine hiçbir dönüş yapılmadı. Verdiğim onca boşa parayla mağdur olarak kaldım ayrıca 50 dolar daha verdim iptal etmek için. Pronet Güvenlik Firması tamamen güvensizdir. Asla kanmayınız!

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Çağlar A.; Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede dönüş yapacağız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve taleplerinizi [email protected] ya da http://www.pronet.com.tr/iletisim kanalıyla bize iletebilirsiniz. Tüm başvurularınız için 444 1 911 Pronet Alarm Haber Alma Merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz . Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler