20 Mart 2015

Pronet Güvenlik Müşteri Temsilcisi Bize Yanlış Bilgi Vermiş!

Kredi kartını iptal ettiğimiz için müşteri temsilcisinden faturayı ödeyebileceğimiz bir hesap numarası istedik. 3 ay boyunca aralıklarla bizi arayan her müşteri temsilcisine aynı durumu iletmemize rağmen bize ödeme yapabileceğimiz bir yol göstermediler.


Bu sürede işletilen faiz bedelinin onlardan kaynaklandığını belirtmemize rağmen bize kesinlikle çözüm sunamadılar.


Ayrıca kendilerinin gönderdiği müşteri temsilcisinin yanlış bilgi verdiğini ama kontrat imzaladığımız için hak iddia edemeyeceğimizi söylediler. 2 yıl sonunda sizin olacak denilen ekipmanların aslında kiralık olduğunu üyelik iptali için konuşma yapınca açıklıyorlar. O da sökme işlemi parası içinmiş.

Kübra 2.229 Okunma

Cevaplar

  • Kübra'nın Teşekkür Mesajı20 Mart 2015

    Sorunu sağduyulu ve adil bir şekilde ele almanız sevindirici. Çünkü buradaki şikayetleri okuduğumda firmanızla ilgili olumsuz düşüncelere kapılmıştım. Marka yönetimi sektöründe çalıştığım için firmanızın CRM konusunda daha detaylı veri elde etmesini öneririm.

  • Kübra20 Mart 2015

    Gün içinde tekrar dönüş yaparak sorunumuzu çözdüler.

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi20 Mart 2015

    Sayın S. Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmış ve tarafınızla mutabık kalınmıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına iletmiş olduğunuz yorumlar bize ışık tutacaktır. Desteğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön