12 Şubat 2015

Pronet Güvenlik Kurumsallıktan Uzak

Pronet Güvenlik kullanmaya başladım 2 sene önce arkadaşımın tavsiyesi ile ve 2 kişiyi daha Pronet Güvenlik ailesine kazandırdım. İşlerim ters gitti Pronet'i 2.sene bitti iptal ettirdim fakat Pronet Güvenlik kurumsallıktan uzak bir şekilde 3.kişilerle bilgi paylaştı.

Hiç arayıp sormadan direkt icraya devretti,avukatlık dosya masraflarını yükledi. Montaj ekibi sökmeye gelmedi, bir Pronet Güvenlik çözüm ortağını aldık söktürdük. Yeni ofisimizde Pronet kullanmayı düşünmüyoruz bundan sonra, yaklaşık 300 müşterimiz ile birlikte hiçbir kişiye önermede de bulunmayacağımızı buradan belirtmek ister, durumumuz emsal olmasını dileriz.

Barış 2.009 Okunma

Cevaplar

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi13 Şubat 2015

    Sayın Ürün Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmıştır. Başvurunuz mevcut Pronet müşterileri ve daha önce çözüme ulaştırdığımız diğer şikayet sahiplerine adil ve eşit bir hizmet politikası sağlamak açısından, firmamızın prensiplerine aykırı bulunduğu için çözüme ulaştırılamamıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön