17 Eylül 2018
Yorum Yap
#10914583

Pronet Güvenlik  Kredi Kartımdan İzinsiz Çekim Yaptı!

Pronet şirketinin 8’i aşkın yıldır abonesiyim. Evimdeki sensörün çalışmaması sebebiyle teknik servis aradım, 3 gün beni erteleyerek işten izin alıp evde beklememe sebep olup en son lütfedip gece 1’de ekip yolladılar.


Bu yetmezmiş gibi ne telefonda ne de servis tarafından bırakılan belgede servis bedeli olacağı söylenmişti - kredi kartımdan izinsiz olarak 177 TL çekim yapmışlar!


Kendi kiralık ürünlerinden kaynaklanan teknik servis için ben neden ücret ödeyeyim - kiralık bir üründen bahsediyoruz! Derhal geri dönüş talep ettim aramaya tenezzül bile edilmiyor. Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım geri dönüşte bulunulmazsa!

Ceren Ceren 466 Okunma

Cevaplar

  • Ceren'in Teşekkür Mesajı17 Eylül 2018

    Çözüm Merkezi’nden Kemal Bey ile işlenleri görüştük ve kendisi servis ücretinin iptali için yardımcı oldu. Ancak keşke normal Çağrı Merkezi’nden de böyle bir yaklaşım görseydik. Teşekkürler Kemal Bey.

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi17 Eylül 2018

    Sayın Ceren K.; Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek ve memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede dönüş yapacağız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve taleplerinizi [email protected] ya da http://www.pronet.com.tr/iletisim kanalıyla bize iletebilirsiniz. Tüm başvurularınız için 444 1 911 Pronet Alarm Haber Alma Merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler