24 Haziran 2014

Pronet Güvenlik İzinsiz Tahsilat Yapıyor

2009 yılından beri pek çok konuda memnuniyetsizliğim oldu. Bir şekilde telafi edilmeye çalışıldı. Duruma göre aynı paketten farklı ücret alma ve unutulan cihazın bedelini tahsil etme ve montaj sırasında servis arabasında kaza nedeniyle gelememe vb. Son şikayetim benden onay alınmadan yeni üyelik ve 96 TL para tahsilatı yapılmış. Size güvenerek verilen kredi kartı bilgilerinden üyelik yenilemesi bahanesiyle onay alınmadan yeni üyelik başlatmak ve akabinde haber verilmesi dürüstlük değildir.


Şimdi artık kesinlikle bu paraya ve bu davranış modeli ile benim firmaya güvenmem ve devam etmem mümkün değildir. Üyelik iptalinde 50 $ ücret istenmesi de cabasıdır. Dönüp diğer firmalara bakın.

Müge 3.636 Okunma

Cevaplar

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi30 Haziran 2014

    Sayın Yalvaç, Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmış ve tarafınızla mutabık kalınmıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına iletmiş olduğunuz yorumlar bize ışık tutacaktır. Desteğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş Gülden Uzun

  • Müge'nin Teşekkür Mesajı30 Haziran 2014

    Pronet yetkilisi Faruk Göktaş'ın iletişimdeki nezaketi ve duruma karşı empatisi olmasa Pronet'ten kimse ile görüşmezdim. Şİkayetçi olduğum durumun telafisi de kendi inisiyatifi ile çözülmüştür. Kendisinden önce görüştüğüm yetkililer müşteri odaklı değildi.

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi26 Haziran 2014

    Sayın Yalvaç, Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede geri dönüş yapıyor olacağız. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön